İzmir /

Saadet Partisi İzmir İlçe Belediye Başkan Adayları

5 Şubat 2014 Çarşamba

Saadet Partisi İzmir İlçe Belediye Başkan Adayları

İzmir Büyükşehir Belediyesi Antik Roma Tiyatrosu için çalışma başlattı...

Kaçak mazot deposundan kamyon yakıt tankına mazot yüklenmesi sırasında depoda bulunan tiner kutuları nedeniyle oluşan şase, önce yangına, ardından patlamaya neden oldu.

İzmir

Albay törende gözaltına alındı!

19 Mayıs 2012 Cumartesi

Azınlıklara yönelik suikast iddialarına ilişkin yürütülen 'Kafes Soruşturması' kapsamında tutuklanan, 2010 yılı Temmuz ayında tahliye edilen, Güney Deniz Saha Komutanlığı Muayene Komisyon Başkanı Kıdemli Albay Levent Gülmen, İzmir’in Foça İlçesi’nde, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları sırasında yeniden gözaltına alındı.

İzmir

İzmir 2020 için hazır

4 Mayıs 2012 Cuma

Vicente Loscertales, 2020 adaylık süreci için olumlu konuştu.

İzmir

İzmir Bir Kez Daha Sallandı

3 Mayıs 2012 Perşembe

Merkez üssü İzmir Körfezi olan 4.2 büyüklüğünde sarsıntı hissedildi.

İzmir

İzmir Yine Sallandı

2 Mayıs 2012 Çarşamba

İzmir'de 4.4 büyüklüğünde yeni bir deprem oldu.

İzmir

İzmir'de deprem meydana geldi

2 Mayıs 2012 Çarşamba

İzmir'de 4.4 büyüklüğünde yeni bir deprem oldu.

Aydın’da, geçen hafta ihaleye fesat karıştırmak, çete ve örgüt kurmak ile irtikap suçu işledikleri gerekçesiyle gözaltına alınan 15 kişi, polisteki işlemlerinin ardından adliyeye gönderildi.

İzmir

Sonuna kadar gidilmeli!

17 Nisan 2012 Salı

Saadet Partisi İzmir İl Başkanı ve Genel İdare Kurulu Üyesi Bayram Sakartepe, 28 Şubat soruşturmasının millet ve demokrasi adına sevindirici olduğunu ve sonuna kadar gidilmesi gerektiğini söyledi.

İzmir

İzmir'de ürkütücü olay

8 Nisan 2012 Pazar

İzmir'de ilköğretim okulu öğrencisi 7 yaşındaki Ece Uslu, annesinin sınavda, babasının işte bulunduğu sırada yanına verildiği bakıcısı emekli öğretmen Saliha Ak’ın eşi Salih Ak, tarafından yastıkla boğularak öldürüldü. Psikolojik tedavi gören Salih Ak’ın suçunu itiraf ettiği belirtildi.

İzmir’de avukat Ali Balcı, iki yıl önce trafikte çıkan tartışmada kendisine ağır küfür ve hakaret ettiği iddiasıyla, özel güvenlik şirketi sahibi Savaş Şamdan’a karşı açtığı 5 bin TL’lik tazminat davasını kazandı. Kararı Yargıtay da onadı.

İzmir'de doğuştan şeker hastası olan 19 yaşındaki Rüya Çıralı, üniversitede okumasına rağmen, kendisini gibi şeker hastalarına daha iyi bakabilmek için endokrin hemşiresi olma hayaliyle girdiği YGS’de mevzuata takıldı.

En Çok Okunanlar
En Çok Yorumlananlar