Sandıktan yine zulüm çıkacak!

18.03.2015 08:17:30

Sözde barış edebiyatı yapan terörist İsrail, kinini seçim sandığına kustu.

En Çok OkunanlarTOPLU SMS ARTIK ÇOK UCUZ

Filistin’le “iki devletli” çözümle güya barış yanlısı olduğu yalanına dünyayı inandırmaya çalışan terörist İsrail’de başta Netanyahu olmak üzere herkes, işgalci halkın oyunu alabilmek için Siyonist, ırkçı ve işgalci politikayı sürdüreceklerine dair yeminler ediyor. Netanyahu, "Benim iktidarım döneminde Filistin devleti diye bir şey olmayacak. Binlerce yeni ev inşa edeceğim" derken, Dışişleri Bakanı Liberman ise, "Önemli olan Yahudi ve Siyonist kimliğini muhafaza etmek" ifadelerini kullandı. Yeş Atid Partisi lideri Yair Lapid de, "Hepimiz İsrail devleti uğruna savaşmak için buradayız" dedi.

Terörist İsrail Başbakanı ırkçı Binyamin Netanyahu, yeniden seçilmesi halinde, iktidarı döneminde Filistin devleti diye bir şey olmayacağını söyledi. Seçim kampanyası çerçevesinde Doğu Kudüs'teki Har Homa Yahudi işgal birimini ziyaret eden Netanyahu, "Yeniden seçilirsem Kudüs'te binlerce Yahudi işgal birimi inşa edeceğim. Uluslararası baskıya rağmen bu yerleşim yerlerini inşa edeceğiz" ifadesini kullandı.

Netanyahu, yeniden seçilmesi halinde bir Filistin devletine izin vermeyeceğini belirterek, "Benim iktidarım döneminde Filistin devleti diye bir şey olmayacak. Kim Filistin devletinin kurulması için harekete geçer ve buralardan (Filistin toprakları) çekilmeye niyet ederse, bu toprakları İsrail'e karşı düzenlenecek “radikal İslamcı terörist” (!) saldırılara terk etmiş olur" diye konuştu.

LİBERMAN: EN BÜYÜK GÖREVİMİZ HAMAS’I DEVİRMEK

Daha önce de “İsrail’e karşı olanların başını baltayla kesmek lazım” diyen İsrail Dışişleri Bakanı Avigdor Liberman, yeni kurulacak hükümetin en önemli görevinin, Hamas yönetimini devirmek olduğunu belirtti ve, "İsrail'in Hamas hareketine karşı izlediği tutumu değiştirmesi gerekiyor" dedi.

Batı Şeria'daki Nokdim işgal biriminde oyunu kullanan Liberman, "Tüm İsraillilere sandığa gidip herhangi bir Siyonist partiye oy vermeleri çağrısında bulunuyorum. Bu parti Meretz, Yisrael Beitenu ya da HaBayit HaYehudi de olabilir. Önemli olan İsrail'in Yahudi ve Siyonist kimliğini muhafaza etmek" ifadelerini kullandı.

LAPİD: HEPİMİZ İSRAİL İÇİN SAVAŞIYORUZ

Yeş Atid Partisi lideri Yair Lapid ise, "Hepimiz İsrail devleti uğruna savaşmak için buradayız" dedi. Lapid, Tel Aviv'deki bir seçim merkezinde oyunu kullanırken, "Hepimiz İsrail devleti uğruna savaşmak için buradayız. İsrail'e ümit verecek bir hükümet yerine, halkın tüm varlıklarını satacak bir Herzog hükümetiyle karşı karşıya kalma riski var" diye konuştu.

SEÇİM VAATLERİ HEP VAHŞET ÜZERİNE

Seçim sürecinin en dikkat çekici yanlarından birisi ise şüphesiz başta Netanyahu olmak üzere yönetime talip olanların ekseriyetinin seçim vaatlerinde hep Filistin ve Hamas’a karşı nefret dolu sözler kullanmaları. İşgalci halkın oyuna talip olanların, oy alabilmek için Filistinlilere karşı işgal, yayılma politikası, zulüm ve vahşet politikasını sürdüreceklerini söyleyerek cezbetmeye çalışması, İsrail’in devlet ve millet olarak hastalıklı bir zihniyetinin göstergesi. Dolayısıyla seçim vaatleri gösteriyor ki, sandıktan kim çıkarsa çıksın İsrail’de Siyonist işgal anlayışı değişmeyecek.


10 BİN SMS SADECE 150 TL       
(3,0 puan)/14
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karaktersiz ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Kalan Karakter: 500