Rezalet ve ahlaksızlıkta sınırlar aşıldı!

02.02.2015 07:14:17

En Çok OkunanlarTOPLU SMS ARTIK ÇOK UCUZ

Bu program, rezalette bir zamanlar Türk televizyonlarında da yayınlanan Biri Bizi Gözetliyor (BBG) programını da arkada bırakacak gibi görünüyor.


Tam anlamıyla bir rezalet!

DANİMARKA’da televizyon kanalları arasında katılımcıların çıplak olduğu programlar arasında yarış başladı.

Resmi televizyon kanalı DR3’te başlayan “Klaedt Af” (soyun) adlı programın ardından şimdi de TV3 kanalında pazartesi günü başlayacak “Adem ve Havva” adlı tanışma programında birbiriyle tanışmak isteyen kişiler çırılçıplak olacaklar.

Julie Zangenberg’in sunacağı ve Yunanistan’ın bir adasında çekilen programın ilk bölümünde Carina adındaki kadın katılımcı, Dianalund şehrinden Christian ve Kgs Lynby şehrinden Carsten adındaki iki erkek aday ile tanışacak.

TV3 kanalının basın sözcüsü Sören Hedman, benzeri programın ABD ve Hollanda’da yayınlandığına dikkat çekerek “Bizim programımızın ABD ve Hollanda’da yayınlanan eş programdan farkı, katılımcıların çıplaklığı üzerinde hiçbir sansür uygulanmayacak olması. Diğer ülkelerde birbiriyle tanışacak olan katılımcıların üzerinde giysi var bizimkinde ise katılımcılar çırılçıplak olacak. Biz katılımcıların cinsel organlarına konsantre olmayıp, programın kedisine olacağız. Katılımcılar, uzun, kısa, şişman zayıf her çeşit insan olacak ve cinsel organları sansürlenmeyecek” dedi.

İlk programa katılmak için müracaatta bulunan Christian ve Carstan adındaki biri marangoz diğeri sigortacı iki erkek katılımcı, yalnızlıktan kurtulmak için bir eş aradıklarını onun için programa katılma kararı aldıklarını söylediler.

Programın izleyicilerden nasıl bir tepki alacağı merakla bekleniyor. Klaedt Af (soyun) adlı programda evlerindeki tuvalet kağıdı dışında tüm giysi ve eşyalar boşaltılan katılımcılar, günde bir kez çıplak vaziyette evlerine 500-800 metre mesafedeki Konteynere gidiyor ve oradaki eşyalarından sadece bir tanesini alabiliyorlar, markete çıplak gidip yiyecek alışverişi yapabiliyorlar.(DHA)

BBG'Yİ DE ARKADA BIRAKACAK!

Bu program, rezalette bir zamanlar Türk televizyonlarında da yayınlanan Biri Bizi Gözetliyor (BBG) programını da arkada bırakacak gibi görünüyor.

HAKARETVE AHLAKSIZLIĞIN MERKEZİ DANİMARKA

10 yıl önce Danimarkalı rezil karikatüristler, Peygamber Efendimize hakaret ve aşağılama amacıyla karikatürler çizip yayınlamışlardı. Bu rezil karikatüristleri himaye ve teşvik eden kişinin de Danimarka Başbakan’ı Rasmussen olduğu ortaya çıkmıştı.

10 BİN SMS SADECE 150 TL       
(3,1 puan)/11
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karaktersiz ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Kalan Karakter: 500
ayhan gürbüzer
karaman

05.02.2015

Bötle bir haberi vermenin ülkeye, müslümanlara, ümmete ne faydası var anlayan beri gelsin. Bu haberi yapmasanız ne olur. Yabancı bir ülkede yaşanan ve türkiye de bilinmeyen bir ahlaksızlığın dolaylı reklamını yapıyorsunuz
      Beğen (0)          Beğenme (0)