Saadet Fatih’ten Coşkulu Kongre

09.11.2014 19:20:32

Saadet Partisi Fatih İlçe Başkanlığı’nın 5.Olağan Kongresi, partililer ve Fatihliler tarafından büyük bir ilgiyle takip edildi. Muzaffer Serenli’nin yeniden ilçe başkanı seçildiği kongreye, partinin Genel Başkan Yardımcısı Temel Karamollaoğlu, İstanbul İl Başkanı Birol Aydın ve GİK üyesi Lütfi Kibiroğlu’da katıldı.

En Çok OkunanlarTOPLU SMS ARTIK ÇOK UCUZ

Saadet Partisi Fatih İlçe Başkanlığı’nın 5.Olağan Kongresi, partililer ve Fatihliler tarafından büyük bir ilgiyle takip edildi. Muzaffer Serenli’nin yeniden ilçe başkanı seçildiği kongreye, partinin Genel Başkan Yardımcısı Temel Karamollaoğlu, İstanbul İl Başkanı Birol Aydın ve GİK üyesi Lütfi Kibiroğlu’da katıldı.

Saadet Partisi Fatih İlçe Başkanlığı 5.Olağan Kongresini Karagümrük Feza Düğün Salonu’nda gerçekleştirdi. Kongreye partililerin yanı sıra Fatihlilerin de büyük ilgi gösterdikleri gözlendi.

Fatih’te Milli Görüş’e hizmeti geçmiş olan rahmetli teşkilat mensuplarının isimlerinin tek tek anılması ve ruhlarına Fatiha okunması ile başlayan kongrede Divan Başkanlığını İstanbul İl Başkan Yardımcısı Mustafa Kaya yaptı. İstiklal marşının olunmasının ardından Fatihlilere hitap eden İlçe Başkanı Muzaffer Serenli duygu dolu bir konuşma yaptı.

Geçmişte ecdadımızın hukuk, ekonomi, ahlak, sosyoloji ve her alanda Adil Düzen’i tesis ettiğini belirten Muzaffer Serenli, gayri müslimlerin bile bu düzende büyük bir mutlulukla yaşayabildiklerini örnekleriyle aktardı. Günümüzde insanlığın yeniden adil düzene ihtiyacı olduğunun altını çizen Serenli, Fatihte yaşanan siyasi ve ahlaki sorunlardan örnekler vererek Milli Görüşçülerin yeniden Adil Düzeni kurmak için canla başla çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

GİK üyesi Lütfi Kibiroğlu’nun yerel seçimlerde kendisiyle birlikte canla başla çalışan teşkilat mensuplarına teşekkürü içeren konuşmasının ardından Saadet Partisi Yüksek İstişare ve Genel İdare Kurulu Üyesi, Genel Başkan Yardımcısı Temel Karamollaoğlu partililere bir konuşma yaptı.

Kırk beş yıl önce merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan ile çıktıkları yolda yaşadıkları zorlu, hüzünlü ve sevinçli anlardan örnekler veren Karamollaoğlu, partililere Milli Görüş mesajını çevrelerindeki insanlara ulaştırmanın gerekliliği konusunda telkinlerde bulundu ve kendisinin yaptığı uygulamaları anlattı.

İktidar partisinin ekonomi, ahlak ve dış politikadaki yanlışlıkları ve tahribatlarından örnekler veren Karamollaoğlu, millerin artık Ak Parti’ye verdiği vekâleti sorgulamaya başladığını ve Saadet Partisi’nin önümüzdeki seçimde meclise gireceğini belirtti.

Kongrede teklif edilen tek liste ile yapılan seçim sonucu delegelerin tamamının oyunu alan Muzaffer Serenli yeniden ilçe başkanı seçildi.

5.OLAĞAN KONGRE İLÇE YÖNETİM KURULU VE İL DELEGE LİSTESİ

 
İLÇE BAŞKANI: MUZAFFER SERENLİ

ASİL ÜYELER:
1. MUSTAFA TUNCER
2. MEHMET FATİH AKYÜZLÜ
3. ERDOĞAN ŞENOL
4. SÜLEYMAN ŞAHİN
5. MEHMET SALİH GENERAL
6. HÜSNÜ ÖZKAN
7. TEVFİK DAĞ
8. MEHMET FATİH SAYAR
9. ŞENOL DÜZGÜN
10. KADİR TUNÇ
11. BAHATTİN AK
12. İBRAHİM BAKŞİŞ
13. KEMAL KULA
14. CEMAL KARAKAYA
15. KAMİL SADOĞLU
16. SÜLEYMAN YILMAZ
17. İKRAM GÜN
18. YILDIRAY ÇELİKEL
19. ALİ AVNİ KOÇOĞLU
20. MEMET MAVUŞ
21. ADNAN KIYAĞAN
22. ORHAN KİLCİ
23. ABDURRAHMAN ÖRS
24. BİROL KANDİLCİ
YEDEK ÜYELER:
1. MUSTAFA ÇİMEN
2. NİHAT ŞADOĞLU
3. MEHMET EMİN ERTAŞ
4. CENGİZ PANZEHİR
5. AHMET KARAASLAN
6. İBRAHİM HALİL AKYAVUZ
7. NUH CELEP
8. AHMET SANDIKÇI
9. MUSTAFA ÇUKURKOL
10. ZEKERİYA BEBEK
11. MAHMUT ÖZKARATAŞLIOĞLU12. HAMDİ SAVAŞ HÜDA AKANSUER
13. MUHAMMED SAFA OCAK
14. MUSTAFA KORKUT
15. HASAN HÜSEYİN YILMAZ
16. ÖMER GÖNAN
17. REŞAT KAĞIT
18. MEHMET ALTINER
19. FİKRİ ÖZALP
20. FAİK KUŞUÇAR
21. TALAT UĞURDOĞAN
22. RAMAZAN PERİ
23. RESUL DEMİRCİOĞLU
24. METİN ÇAKMAK
25. İSMAİL HAKKI YILMAZ
İL KONGRE DELEGELERİ
ASİL ÜYELER:
1. İSMAİL ERGÜN
2. ABDURRAHMAN ÖRS
3. MUSTAFA ÇİMEN
4. ERDOĞAN ŞENOL
5. CEMAL KARAKAYA
6. MUZAFFER SERENLİ
7. MUSTAFA TUNCER
8. SÜLEYMAN ŞAHİN
9. ŞENOL DÜZGÜN
10. TEVFİK DAĞ
11. MEHMET FATİH AKYÜZLÜ
12. NURAY SEVER
13. OSMAN OKTAR
14. NİHAT ŞADOĞLU
15. NEŞEGÜL RUKİYE ERBAKAN ARIKAN
16. İBRAHİM BAKŞİŞ
17. ÖZLEM GEREK
18. RABİA BOYALIK
19. KADRİYE ÖLMEZ
YEDEK ÜYELER:
1. SÜLEYMAN YILMAZ
2. ORHAN KİLCİ
3. İKRAM GÜN
4. ADNAN KIYAĞAN
5. YILDIRAY ÇELİKEL
6. MEMET MAVUŞ10 BİN SMS SADECE 150 TL       
(3,0 puan)/17
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karaktersiz ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Kalan Karakter: 500