Türkiye’nin Yeni Vizyon Gerçekleri

22.08.2014 14:48:28

Saygı değer dostlar, hani bir futbol maçında öyle bir an vardır ki, o an maçın kırılma anıdır, o anı olumlu atlatmak takımın vizyon gerçeklerini bulması ve sergilemesi için çok önemlidir.

En Çok OkunanlarTOPLU SMS ARTIK ÇOK UCUZ

Saygı değer dostlar, hani bir futbol maçında öyle bir an vardır ki, o an maçın kırılma anıdır, o anı olumlu atlatmak takımın vizyon gerçeklerini bulması ve sergilemesi için çok önemlidir.

Öyle bir kırılma anı ki bu an, içinde her renk var, öyle bir maç ki bu içinde her türlü duygu var, öyle bir takım ki bu içinde her türden insan var bu takım benim ülkem benim memleketimdir.

Ülkem maalesef bir kırılma anına mahküm edilmiş, çeşitli entrikalar, dış güçler, iç mihraklar inanılmaz suni gündemlerle dolu bir ülke masum ve samimi insanlarla dolu bir kırılma anı.

Son dönemin en önemli kırılma anı da Cumhurun başkanını kendisinin belirlemesi anıdır.

Bu seçim arifesinde yapılan kampanyalar ve çizilmeye çalışılan resimler içerisinde sporcu kimliğimden dolayı en çok dikkatimi çeken BAŞAKŞEHİRSPOR FK takımının akıllı stat açılış organizasyonu resmin en organik yansımasını sergilemiştir.

Bu organizasyon içerisinde her renkten insanın olmasının yanında dünyanın tanıdığı ülkemizin en kaliteli teknik direktörlerinden Milli takımlar genel direktörü Sayın Fatih Terim e yapılan büyük sürpriz karşısında duyduğu heyecan bu samimi resmin en canlı örneği olmuştur.

Başakşehir akıllı stat projesine BAŞAKŞEHİRSPOR FATİH TERİM SATDI adının konması yanında yapılan sürpriz sayın Fatih Terim den çok bu ülkede belli bir vizyonu oturtup onurlandırılamayan insanlar adına bütün memleket evlatlarını ve en başta beni çok mutlu etmiştir.

İnsanların kıymetleri artık yaşarken bilinmeli ve onurlandırılmalıdır.

Bu organizasyonda emeği geçen İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanlığını ve Başakşehir FK yönetimini buradan tebrik ediyorum.
Bu organizasyonun şeref konuğu ülkemizin yeni vizyonunun mimarı yeni Cumhur un Başkanı RECEP TAYYİP ERDOĞAN olmuştur.
Organizasyona gelişiyle, yaptığı konuşmayla ve attığı birbirinden güzel gollerle ülkemize olduğu gibi organizasyona da büyük renk ve kalite katmıştır.

Biz artık şunu biliyor ve farkındayız, bir işi ehline teslim edebiliyorsa orada artık kaliteli ve güzel projeler gerçekleştirecektir.

Çok sevdiğim Yusuf Zengin ağabeyimin güzel bir sözünü hiç unutmam ,’ADAM GİBİ ADAM GİTTİĞİ HER ORTAMDA AĞIRLIĞI OLAN ADAMDIR.

Vizyonu belirleyecek liderlerde bu şekilde ehil, kalifiye ve toplumda bir ağırlığı olan adamlardan olmalıdır.

İşte bu memleketin yeni vizyonunun da, geleceğinin de, temel unsuru işin ehil ve adam gibi adamlara teslim edilmesiyle doğru orantılıdır.
Artık şunu bilmek zorundayız, mesela futbolun başında futboldan anlayan futboldan gelen biri neden olmasın, tıpkı Almanya modeli gibi bu durum gerçek vizyonun bir başlangıcı olabilir ve bu akım devlet politikamız haline gelirse artık bu memleketi kimse durduramaz tıpkı CUMHUR UN BAŞINA CUMHURUN ADAMI GİLDİĞİ GİBİ.

Selam ve dua ile.

ADEM YILDIZ / AJANS5.COM


10 BİN SMS SADECE 150 TL       
(2,7 puan)/14
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karaktersiz ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Kalan Karakter: 500