Müslüman kılıklı siyonistler

25.07.2014 12:02:49

Bu aralar sosyal paylaşım sitelerinde habire vahşi ötesi, insanı insanlığından utandıran, tiksindiren görüntüler paylaşılıyor.

En Çok OkunanlarTOPLU SMS ARTIK ÇOK UCUZ

Adamın birisi oğlunun gamsızlığını, düşüncesizliğini gördüğünde sürekli ona “oğlum sen adam olamazsın” dermiş. Oğlan da buna çok alınırmış. Gel zaman git zaman oğlan büyümüş ve vezir olmuş. Babasına adamlarını göndererek haber salmış ve babasını yanına çağırtmış. Babası geldiğinde “baba bak, bana adam olamaz diyordun ama ben vezir oldum!” demiş. Babası da “oğlum ben sana vezir olamazsın demedim ki, adam olamazsın dedim! Adam olsaydın babanı ayağına kadar getirtmez, babanın ayağına gelirdin” demiş.

Şimdi neden sizlere bu hikayeyi hatırlattığıma gelince; maalesef son zamanlarda bir taraftan dünyanın bir çok yerinde toplu katliamların acısını yaşarken, diğer taraftan Müslümanların onuru, namusu dediğimiz Filistin olayı tekrar İsrail’in kanlı soykırım haberleri ile tekrar gündeme geldi.

Henüz İsrailli aşırı sağ kadın milletvekili Ayelet Shaked’ın “Hepsi bizim düşmanımız ve onların kanı bizim elimizde olmalı. Bu öldürülen teröristlerin anneleri için de geçerli. Annelerin oğullarının peşinden gitmeleri adil olur. Ölmeliler ve evleri yıkılmalı ki bir daha terörist yetiştirmesinler!” sözlerini atlatamamışken ardından bir de Bar-ılan üniversitesinde öğretim görevlisi olan İsrailli akademisyen Dr.Mordechai Kedar İsrailli üç gencin cesetlerinin bulunduğu 1 Temmuz’da yapılan, ancak kaydının geçtiğimiz Pazartesi günü online yayımlanan bir radyo programında söylediği sözleri göğsümüze bomba gibi düştü! Peki ne dedi bu üniversitede öğretim (!) görevlisi şahıs?

“Teröristleri caydıracak tek şey, mesela gençleri kaçırıp öldürenleri, onların annelerine veya kız kardeşlerine tecavüz etmektir.”

Peki ya beyaz saray sözcüsünün “İsrail orantısız güç kullanmıyor” sözüne ne demeli?

Velhasılı insanlıktan nasibini alamamışların söz sahibi olduğu dünyada yaşamak çok acı bir durum kardeşlerim...

Peki ya Müslüman kılıklı Siyonislere ne demeli?

Bu aralar sosyal paylaşım sitelerinde habire vahşi ötesi, insanı insanlığından utandıran, tiksindiren görüntüler paylaşılıyor. Elleri, gözleri bağlı bir grup insanı oturtmuşlar, tekbirler eşliğinde arkalarından kafalarına kurşun sıkıyorlar. Başka bir videoda da öldürdükleri insanın kafasını kesip top oynuyorlar. Müslüman kimliği altında yolda giden insanları tekbir nidaları ile öldürüyorlar. Bu vahşetlerini kayıt altına alıp sosyal paylaşım alanlarında paylaşarak “işte İslam bundan ibaret” diye dünyada var olan islamafobi teorisini güçlendirmek istiyorlar. Bunu da İslam’a hizmet adı altında yapıyorlar. Allah aşkına bunun neresi İslam? Hangi kitapta hangi tefsirde bu yazıyor?

Bırak insanı, hayvanlara, bitkilere dahi zarar verilmemesi için biz Müslümanlar Kur’an da ve sünnetlerde defalarca uyarılıyoruz. Meşru bir savaş ortamı olursa ancak o zaman nefsi müdafaa, vatanı savunma yapabilirsini ama yoksa öyle araba içinde sokaktan geçenleri taramakla mücahit olunmaz.

Günlerin uzun olması hasebiyle 17 saatlik orucun uzun olmasından şikayet eden, 15 saatini uyuyarak geçiren Müslüman (!) yaklaşan Ramazan Bayramın Mübarek olsun. Bayram günü kapını çalacak çocuklar için evine şeker almayı, çocukları sevindirmeyi unutma. Filistin’de, Mısır’da, Suriye’de, Irak’da, Türkmenistan’da ve şuan adı aklıma gelmeyen birçok ülkede şeker, çikolata yiyecek çocuk kalmadı...

Havva Koç  / Ajans5.com


10 BİN SMS SADECE 150 TL       
(3 puan)/24
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karaktersiz ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Kalan Karakter: 500