Saadet Kağıthane'de sel olup aktı!

18.03.2014 21:02:44

Saadet Partisi Kağıthane Teşkilatı yerel seçimler öncesi çalışmalarını hızlandırdı.

En Çok OkunanlarTOPLU SMS ARTIK ÇOK UCUZ

Yeniden Milli Görüş Belediyeciliği İçin Sevgi Yürüyüşü

Saadet Partisi Kağıthane Teşkilatı yerel seçimler öncesi çalışmalarını hızlandırdı.

Her seçim öncesi gelenekselleşen sevgi yürüyüşü sanayi mahallesinden başlayarak Yahya Kemal Mahallesinde sona erdi. 2500 kişinin katılımıyla gerçekleştirilen yürüyüşe halkın teveccühü üst düzeyde idi.

Yürüyüş güzergahı boyunca çevreden yoğun sevgi gösterileriyle karşılanan yürüyüş kortejine belediye başkan adayı Zeynel KESKİN, Belediye Meclis üyesi adayları ve teşkilat mensupları, hanım kolları, gençlik kolları katıldı.

Zeynel KESKİN Yahya Kemal Mahallesinde yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Biz inanlar sevgi adına yürüdük, Besmelemizi çektik ihtiyarımızla gencimizle, erkekler, kadınlar, çocuklar olarak yürüyüşümüzü başlattık. Artık durmak, yorulmak yok bize, yolda bize katılanlarla "yola başladıklarımızı değiştirmek yok bize.

Zamanı geldi. Kıyamet alameti binalar yerine "salıncak kuracağımız ağaçları dikme" zamanı. Kuşların cıvıltısını çocukların cıvıltısına karıştırma zamanı. Biz iyi insanlar için yola çıktık, haydi sonsuz yüreğimizle tüm renklerin buluşacağı gönlümüzü açtık. Şimdi sıra sende, El Ver Bize.

Ağaçların hakkını kuşlara, Kaldırım hakkını "İNSANA" teslim etmek için geliyoruz.

Ve iyi insanlar iyiler kazansın diye yola çıktık. Rantiyeciler Kağıthane’yi ganimet bilip iştahlanmasın diye yola çıktık. Senin hakkını, çocuğunun hakkını, kuşların ağaçlardaki hakkını savunmak için yola çıktık. Dev kuleler yerine kuşların sesini duyuracağımız ağaçları dikmek için yola çıktık.

Tercih senin ya dev binalar, kalabalık sokaklar ya da ağaç gölgesi, ya cinnet geçiren sokaklar ya da çocukların annelerinin elinden tutmadan yürüyecekleri kaldırımlar...

İyi insanlar için iyiler kazanacak Sen Kazanacaksın...

Ya dev kulelerin sahibi, kravatlı, lüks makam araç sahipleri kazanacak ? Ya da cebinde akbili olan, çocuklarına bir ağacın gölgesinde salıncak kuranlar kazanacak ...

İyi insanlar için İyiler kazanacak. Kağıthane kazanacak

Biz kapı kapı dolaşıp Zeynel Keskin Başkan olsun diye gezmiyoruz,

Biz çocuklar annelerin elini tutmadan koşsun diye, simit satan çocuk tebessüm etsin diye bu davayı anlatıyoruz.

Gökdelen sahipleri Kağıthane'yi, ganimet olarak görüp iştahlanmasın diye dertleniyoruz...

Biz Kağıthane'de kuleler değil kuşların konacağı ağaçlar için sizden bir OY istiyoruz.

Ne yaparlarsa yapsınlar, pankartlarımız, bayraklarımız da kesilse Allah’ın değdi olacak, İyi insanlar için, iyiler kazanacak, SAADET kazanacak, Kağıthane Kazanacak

31 martta mazbatayı alıp devir teslim töreninde buluşmak üzere Allah’a emanet olun”


10 BİN SMS SADECE 150 TL       
(2,6 puan)/26
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karaktersiz ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Kalan Karakter: 500