“ Beylikdüzü’nü İmar ve İrfan Şehri Yapacağız

09.03.2014 19:14:28

Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren Saadet Partisi Beylikdüzü Belediye Başkan Adayı M.Hasan Öz halkın gösterdiği ilgiden çok memnun.

En Çok OkunanlarTOPLU SMS ARTIK ÇOK UCUZ

Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren Saadet Partisi Beylikdüzü Belediye Başkan Adayı M.Hasan Öz halkın gösterdiği ilgiden çok memnun.

Beylikdüzü Halkının Türkiye ve İstanbul ortalamasından daha yüksek bir eğitim seviyesi bulunduğunu belirten Öz, İMAR KENTİ Projesi’nin memnuniyetle karşılanmasından çok mutlu olduklarını belirtti.

Mustafa Hasan Öz Beylikdüzü Halkına ziyaretlerin dışında düşüncelerini hazırladığı mektupla ve video çekimleri ile de ulaştırmaya çalışıyor. İnternet ortamında elektronik propaganda seferberliği de yürüten Öz halka şu mesajı iletiyor.

“Siz herkesi kucaklayan, sınıflaşmaya izin vermeyen, dinamik Şehir Beylikdüzü’nün çok değerli, aydın ve münevver insanlarısınız.

Yakında milletçe çok önemli bir tercih yapacağız… Seçimlerimiz hayırlı olsun.

İmkânları, kaynakları, üstün özellikleri ile ilgileri üzerine çeken İlçemiz, çevre ilçeler arasında mücevher gibi parlıyor.

Bütün bu güzellikler, ufku dağlar kadar geniş, fedakâr, sağlam yürekli, başarılı bir yönetim ile değerlendirilir ise ancak, kalkınma, gelişme ve mutluluk olur.

Sizin huzurunuza böyle özelliklerle çıkıyoruz ve sizin en başarılı hizmetlere layık olduğunuzu biliyoruz.

MİLLET KİME HESAP ÖDÜYOR?

17 Aralık krizinden sonra yaşanan, taraflar arasındaki güç rekabeti, sadece basit bir rekabet değil, devlet kadrolarından, sermaye ilişkilerine, hatta ülkemiz dışında bir takım güçlere kadar gelişmeleri gündeme getirmektedir.
Olayların buraya gelmesine sebep olanlar, bedeli millet öderken, kimlerin hesabına ödeme yapıldığını düşünmeli, bu vebalin altında maşeri vicdanda verilecek hesabı unutmamalıdır.

GÖZDEN KAÇAN

Ülkemizde genel olarak toplum, siyaseti dürüstlerin barınamayacağı bir alan olarak görmektedir. Meclisteki dört parti bunun en büyük sebebidir.
Dün bu anlayışı sadece MİLLİ GÖRÜŞ partilerinin yönetimleri değiştirdi. İşte bugün de, gözden kaçırılan YENİ BÜYÜK MİLLİ GÖRÜŞ DÜNYASI MÜJDESİ içindir bu çağrımız.

UTANIYORUZ!

Ülkemizin bağımsızlığı yok edildi, yılda 50 milyar lira borç ödenen bütçelerle, ülkemiz görülmemiş borç batağına sürüklendi. Doğuda özerklik ilan edileceğini söyleyen ırkçı parti ve örgütün tehditleri ile karşı karşıyayız. Ülkemiz için çok önemli ve en stratejik bölge olan Kıbrıs’ta bağımsızlık elden gidiyor. Horoz kavgası ile siyaseti yerlerde süründürenler bıktırdı.

Bütün bunlara sebep olan, başta Ak Parti olmak üzere, mecliste bulunan partilerden ve uygulamalarından, millet olarak artık UTANIYORUZ!

BELEDİYEMİZ NE DURUMDA?

Beylikdüzü Halkı’na verilen sözler yerine getirilmemiştir. Vaadedilenler, Stratejik Plana konulanlar, Performanslar, meclis kararları ve uygulamalar, resmen gösteriyor ki, halkımız kandırılmıştır.

Öngörülen yatırımların ancak yarısı gerçekleşmiş, öngörülen harcamalar ise iki katına çıkmıştır. Yapılması gerekenlerin çoğu önceden planlanamamış, ihtiyaçlar ortaya çıktıkça, borçlar ve parasızlık bahaneleri ile yatırımlar yapılamamıştır. Bütün bunlar resmi kayıtlardan ortaya çıkarılmıştır. Belediye Meclisinde kararları çoğunlukla birlikte alan Ak Parti, CHP ve MHP Beylikdüzü’ nü iyi yönetememiş ve sınıfta kalmıştır.

Geçtiğimiz beş yıl içinde çok daha başarılı hizmetler yapıla bilinirdi.

Artık buna son vermek gerekir, işte bunun için sizden destek istiyoruz.

EN BÜYÜK PROJEMİZ

Özellikle sizlere sunacağımız en büyük projemiz, dürüst yönetim ve şeffaflık olacaktır.

Göreve gelen bütün ekibin, malvarlığını görevden ayrılana kadar takip edecek ve denetleyeceksiniz.

Görev boyunca bütün yatırım, harcama, gelir ve giderleri, günü gününe takip edecek ve denetleyebileceksiniz.

KÜLTÜR, İRFAN KENTİ

Şehirler, imar ve irfanın buluştuğu mekânlardır. Şehrin sadece imarını hedefleyen, irfanını geliştiremeyen yöneticiler huzuru temin edemez.

Hedeflerimizin başında Beylikdüzü’ nü, KÜLTÜR, SANAT, İLİM VE EĞİTİM ve İRFAN KENTİ yapmak gelmektedir.

BAŞARILI HİZMET VE YATIRIMLAR

Tabi asıl görevlerimiz arasında, özenle hazırlanmış projelerle başarılı, yurt içi ve yurt dışı kaynakları sağlam, halka huzur ve hizmet veren yatırımlarımız bir bir hayata geçecek ve yeni bir devrim gerçekleştireceğiz.

Bunlar hayal değildir. Gerçek MİLLİ GÖRÜŞ anlayışı ile efsane belediyecilik hizmetlerimizin geliştirilerek devamı demektir.

TERCİHİMİZ

Bütün bunları yaparken ise, rantiyeye, mafyaya, medyaya alet olmadan ve istismar ettirmeden gerçekleştirmek şiarımız olacaktır.

Tercihimizi Hak’tan ve Halk’tan yana yapacağız. Hayatımız ve çalışmalarımız bunun garantisidir.

Bütün tecrübelerimizi ve gücümüzü, siz layık olduğunuz hizmetler için son damlasına kadar kullanacağız.

HALK KAZANACAK

Halk nasıl kazanacak:

Elbette ki, insanı seçenle seçmeni seçeni ayırt ederek, daha doğrusu seçerek kazanacak.

Doğru seçim yaptığınız zaman, desteğin bir emanet olduğunu bilen Saadet Partisi kadrosu, sorumluluklarını “aday”mış olarak değil, “adanmış” olarak gerçekleştirecektir.

“Sakın unutmayın!

Oy, büyük bir sorumluluktur. Görev verdiğiniz yönetimin her yaptığından siz de sorumlu olacaksınız.”

Şimdiden bizlere göstereceğiniz ilgiye teşekkür ederim.

Sizin kazanacağınız bir belediye yönetimi hayırlı olsun, uğurlu olsun.

Siz kazanacaksınız, Beylikdüzü Kazanacak, İstanbul Kazanacak, Türkiye kazanacak.

En derin muhabbetlerimle, işlerinizde başarılar, aile hayatınızda mutluluklar dilerim.”

Mustafa Hasan Öz 1959 Ordu Ünye doğumlu.

Konya Selçuk Üniversitesi Edebiyat Bölümü’nden mezun oldu.

Türkçe ve Edebiyat öğretmenliği yaptı.

25 yıl gazetecilik yaptı. Çağrı Gazetesi’ni çıkardı, “Sarı Basın Kartı” sahibi oldu.

Ajans 5 İnternet Gazetesi Genel Müdürlüğü ve Başyazarlığını yaptı.

Birikim Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Üyeliği yaptı.

Halen, ”İKEV” İlim Kültür ve Eğitim Vakfı Eğitim, Şubeler ve Yurtlardan sorumlu Yönetim Kurulu üyesidir.

Eğitim, Turizm, Spor, Kültür ve Sanat alanlarında faaliyet gösteren Sivil Toplum Kuruluşlarında aktif görevler yapıyor.

1994’te Ordu İl Genel Meclisi Üyesi Oldu

1995’te Refah Partisi’nden Ordu Milletvekili seçildi.

TBMM, Bayındırlık, Ulaştırma, Turizm, Çevre Komisyonu Üyeliklerinde bulundu.

Saadet Partisi İstanbul İl Başkan Yardımcılığı ve Eğitim Başkanlığı yaptı.

Saadet Partisi Kurucu Üyesi ve Genel İdare Kurulu Üyesidir.

Eğitimci, gazeteci, devlet adamı ve cemiyet adamı olarak bütün zamanlarında hizmet için koşan, Öz; efsane Milli Görüş hizmetlerini Beylikdüzü ile buluşturup; şeffaf, temiz, adil ve katılımcı bir belediyeciliği kendisine hedef olarak belirlediğini belirtiyor.


10 BİN SMS SADECE 150 TL       
(3 puan)/36
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karaktersiz ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Kalan Karakter: 500