Saadet'e Ordu'da büyük ilgi

05.03.2014 22:15:35

Saadet Partisi Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayı Avukat Veysel İlhan ve Saadet Partisi Kumru Belediye Başkan adayı İsmail Abacı bugün görücüye çıktı.

En Çok OkunanlarTOPLU SMS ARTIK ÇOK UCUZ

Saadet Partisi Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayı Avukat Veysel İlhan ve Saadet Partisi Kumru Belediye Başkan adayı İsmail Abacı bugün görücüye çıktı.

SAADET KONVOYU KUMRULULARI ŞAŞIRTTI

Saadet Partisi'nin bugünkü mitingine partililerin yaptığı konvoy damgasını vurdu. Saadet Partisi'nin konvoyunda araç sayısının çok olması herkesi şaşırttı.

ABACI " SEVGİ ÇADIRI KURDUK, İNSANLAR ÖLÜR GERİDE YAPILANLAR KONUŞULUR " DEDİ

Saadet Partisi Kumru Belediye Başkan adayı İsmail Abacı bugün ilk defa Kumrululara seslendi. Abacı'nın heyecanı ise gözden kaçmadı. Abacı konuşmasında: " Kumru'yu bir sevgi çadırı kurduk. Bu çadır hepimizin, diğer aday arkadaşları ben rakip olarak değil yarışmacı olarak görüyorum. 30 Mart seçimlerinde oyunuzu bana verirseniz tüm Kumru'yu ve Kumruluları kucaklayıp büyük bir hizmeti önünüze sereceğim" dedi.

ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI AVUKAT VEYSEL İLHAN DA KUMRULULARA SESLENDİ

Saadet Partisi Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayı Avukat Veysel İlhan da Kumrululara şöyle seslendi: "Buraya benden önce siyasetçiler gelip oy istediler benden sonrada siyasetçiler gelip oy isteyecekler. Ama bunların söylediği ya da söyleyeceği şeylerin ne kadar doğru olduğunu siz Kumrululara bırakıyorum, gerek hükümet partisinin gerekse de muhalefet partisinin genelde Ordu'ya özelde de Kumru'ya verecekleri hiçbir şey yoktur. Kumru son 4 yılda 12 bin kişi göç vermiş, bu göç nereye gitti soran oldu mu? Bu göçün sebebi ne bunu soran var mı? Bunu soran yok çünkü onların tek derdi seçim kazanmak ve mutlu olmak oysaki bizim derdimiz herkesin mutlu olmasıdır" dedi.

Saadet Partisi Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayı Veysel İlhan köylerin boşaltıldığını, fındık üreticisinin mağdur edildiğini, köylerdeki ineklerin, koyunların elde bırakılmadığını ve bu sorunlara tek çözümün de Saadet Partisi olduğunu söyledi.

İlhan'ın konuşması Kumrulular tarafından olumlu karşılandı. İlhan konuşması bittikten sonra seçim otobüsünden inerek mitinge katılan herkesle tek tek kucaklaşarak Saadet Partisi'nin seçim bürosunu açtıktan sonra Kumru'dan ayrıldı.

SAADET MEYDANLARDA DİRİ GÖRÜNDÜ

Saadet Partisi'nin mitingine Kumruluların gösterdiği ilgi ise gözden kaçmadı. Partililerin yaptığı konuşmalar meydanda büyük alkış aldı.


10 BİN SMS SADECE 150 TL       
(3,0 puan)/45
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karaktersiz ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Kalan Karakter: 500