Profesyonelleri GroupM Search Academy’de Buluşuyor

20.11.2013 13:06:06

2011 yılından bu yana GroupM tarafından düzenlenen Türkiye’nin ilk arama motoru pazarlaması organizasyonu olan Search Marketing Academy 2013, birbirinden değerli konuşmacıların katılacağı paneller ve oturumlar ile 22 Kasım Cuma günü,Sabancı Müzesi ‘The Seed’de 09:00-12:30 saatleri arasında gerçekleşecek.

En Çok OkunanlarTOPLU SMS ARTIK ÇOK UCUZ

2011 yılından bu yana GroupM tarafından düzenlenen Türkiye’nin ilk arama motoru pazarlaması organizasyonu olan Search Marketing Academy 2013, birbirinden değerli konuşmacıların katılacağı paneller ve oturumlar ile 22 Kasım Cuma günü,Sabancı Müzesi ‘The Seed’de 09:00-12:30 saatleri arasında gerçekleşecek.

GroupM markalarının davet edildiği ve Google'ın da konuşmacı ve içerik desteği verdiği organizasyonda; GroupM COO’su Marc Panic ve Google Global Agency Business Leader Steve Webb’in açılış konuşması ile başlayacak. Gündemin içeriğinde; Youtube, E-ticaret Pazarlama Stratejileri, Tüketici Yolculuğu Analizi konularının altı çizilecek. Performans Bazlı Pazarlama ve Entegre pazarlama stratejileri olmak üzere 2 panel yönetilecek. Her iki panelde GroupM ajansları marka başarı hikayelerine yer verilip, katılım gösteren marka yöneticilerinin dijital pazarlamaya yönelik görüşlerine yer verilecek.

Search Marketing Academy’nin her dakikasında yeni konular öğrenip, akademiden çıktığınızda bu dünyaya farklı bir gözle bakacaksınız.

Katılımcılar:

09:00 Breakfast

09:30 Opening Speech

Marc Panic (GroupM)& Steve Webb (Google )

09:55 Strategic Approach to YouTube

Milena Djuričić – Google

10:15 E-commerce Advertisement Strategy

Carlos Ramos – Mediacom EMEA

10:35 Full Customer Journey

Daniel Waisberg – Google

10:55 Coffee Break

11:10 212 Venture Capital

Arda Kutsal (Moderator),

Numan Numan & Ali Karabey

11:25 Performance Marketing Panel –

Emre Açıkel (Moderator – P&G)

Carolyn Walsh - Dell

Nevgül Safkan - Kliksa

Alpay Alptekin - Turkcell

11:55 Entegrated Marketing Panel

Yelda Erçiro (Moderator - GroupM),

Sibel Ülkü - Maxus

Eda Önsel - MEC

Ryan Mocan - Mediacom

Meltem Moral - Mindshare

Program için: http://groupmsearchacademy.com/

GroupM Search Hakkında

1995 yılında kurulan Dünyanın ilk Search Marketing ajansı olan Outrider’ı 2002 yılında bünyesine katan GroupM Search; Global olarak ofislerinde 500’ü aşkın Search Uzmanı ile, SEM ve SEO alanında görev yapmaktadır.

GroupMSearch Türkiye, Yelda Erçiro liderliğinde 28 kişilik bir ekiple SEA, SEO, UX (User Experience), Web Analiz ve Performans Reklamcılığı hizmetleri vermektedir.

GroupM Hakkında

Dünyanın en büyük tam hizmet medya yatırım yönetimi operasyonu olan GroupM, WPP Group tarafından bu alanda hizmet veren şirketlerinin yönetimi için kurulmuştur. GroupM'in ana hedefi; çatısı altında yer alan Maxus, MEC, MediaCom ve Mindshare ajanslarına ve bu ajansların müşterilerine ticari konularda, içerik üretiminde, dijital iletişimde, yeni iş fırsatları yaratılmasında, özel araçların geliştirilmesinde ve satın alma süreçlerinde destek olmaktır.

GroupM

www.groupm.com

GroupM Search

www.groupmsearch.com

GroupM Search Turkey

www.groupmsearchturkey.com

Twitter

http://twitter.com/#!/groupmsearchtr

LinkedIn


http://www.linkedin.com/groupm

GroupM Facebook

https://www.facebook.com/groupmturkiye

GroupM Google+

https://plus.google.com/107745882978577424484/posts


10 BİN SMS SADECE 150 TL       
(2,9 puan)/57
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karaktersiz ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Kalan Karakter: 500