Taraftar küfür eder, futbolcu ağlar ve susar, TFF ne yapar!

03.09.2013 12:41:29

Saygı değer dostlar ülkemizin hala Avrupa ve Dünya rekabetinde atladığı çok önemli bir nokta var bu da ayrıntıların önemsenmemesidir.

En Çok OkunanlarTOPLU SMS ARTIK ÇOK UCUZ

Saygı değer dostlar ülkemizin hala Avrupa ve Dünya rekabetinde atladığı çok önemli bir nokta var bu da ayrıntıların önemsenmemesidir.

Yıllardır en acı çektiğimiz yaralardan biri sistemsiz ve programsızlık sorununu çözememek ve hala bu sorunların çözümlerini başka noktalarda arama yanılgısında ısrar etmemizdir.

Bir yanlış yapılıyorsa bu yanlışın çözüm yollarını yanlış yerlerde aramak aynı şekilde bir sistem sorunudur, Trabzonspor maçında taraftarın kendi oyuncusuna haklı ve ya haksız yapmış olduğu küfürlü tezahürat karşısında Trabzonspor lu futbolcunun sahayı ağlayarak terk etmesi sonucunda gelişen olaylar ülkemizin gerçeğini yansıtmaktadır, bu durumu 3 başlık altında incelediğimiz zaman ortaya inanılmaz derecede trajik sonuçlar çıkmaktadır.

1-Trabzonspor taraftarı küfürlü tezahürat yaptığı zaman ilk tepkiyi teknik direktör taraftara tepki göstermesine rağmen Trabzonspor Kulüp başkanının sporcusuna ve teknik direktörüne sahip çıkmak yerine bu durum karşısında sporcuyu eleştirtmesi ilerleyen haftalarda futbolcuların başkana karşı duyacağı büyük bir güvensizlik duygusuna ve teknik direktörle ters düşmesine neden olacaktır.

Başka bir deyişle başkan sporcusunu taraftara satmıştır.

2-Bu durum karşısında medya kuruluşlarının ve ülkemiz deki elit sözü geçenlerin kalemini bile rahatsız etmemiştir, demek ki artık haklının değil güçlünün yanında sözünün geçerlilik kazanabileceğini üzüntüyle söyleyebilirim.

3-Bu olay karşısında TFF nin tavrı anlamsızlığı bir kenara sanki hiçbir şey olmamış gibi hukuk kurulunda bile ele alınamayışını anlamsız buluyorum, rakip taraftarın küfür lü tezahüratıyla kendi taraftarının küfürlü tezahüratı farklı algılanıyorsa işin o tarafını bilemem!

BU BAŞLIKLAR GÖSTERİYOR Kİ ÜLKEMİZDE ATLANILAN EN ÖNEMLİ NOKTA AYRINTILARDIR.

Bu başlıkları sıraladıktan sonra işin temel noktasının yanlış değerlendirmesi yaparken soruna HAKLIYA VE HAKSIZA değil GÜÇLÜYE VE GÜÇSÜZE bakılması gerektiğini bu millete birileri anlatsın veya TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU bu anlamsız yanlış ve haksızlığa el koysun ki bizde çocuklarımızı gönül rahatlığı ile geleceğe hazırlayabilelim. Selam ve dua ile.


10 BİN SMS SADECE 150 TL       
(3,7 puan)/62
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karaktersiz ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Kalan Karakter: 500