Yerel seçimler Millî Görüş’ü iktidara hazırlıyor

26.07.2013 01:44:25

Saadet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Mustafa Kamalak, Ümraniye İlçe Teşkilatının Trabzon Park Restaurantta gerçekleşen iftar programına katıldı.

En Çok OkunanlarTOPLU SMS ARTIK ÇOK UCUZ

Saadet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Mustafa Kamalak, Ümraniye İlçe Teşkilatının Trabzon Park Restaurantta gerçekleşen iftar programına katıldı. Yaklaşan yerel seçimleri değerlendiren Kamalak “2014 Yerel Seçimleri için gecemizi gündüzümüze katarak çalışacağız. Alnımızdan ter boşalmayacaksa, seçimi kazanmaya yönelik çalışmalarımız yoksa biz seçmenden ne yüzle oy isteyeceğiz?” dedi.

Saadet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Mustafa Kamalak, Ümraniye İlçesinin Trabzon Park Restaurantta gerçekleşen iftar programına katıldı. Havalimanından 300 Kişilik araç konvoyuyla karşılanan Kamalak, yol güzergâhında ki esnaf ve halkı selamladı. 2000 Kişinin katıldığı iftar programına Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Selman Esmerer, İl Başkan Yardımcısı Yaşar Kangel, İlçe Başkanı Yusuf Yüksel, İKEV Mütevelli Heyet Başkanı Nedim Urhan ve birçok sayıda STK Başkanı katıldı.

AKP Bölünecek Saadet İktidar Olcak

Kuran-ı Kerim tilavetinin ardından konuşmasına başlayan Saadet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Mustafa Kamalak, “Milleti, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ile tehdit ediyorlar. Diyorlar ki ‘sakın bölünmeyin.’ Neden, CHP gelir diyorlar. Orta yaşın üzerinde olanlar bu sözü en az kırk yıldan beri işitmektedirler. 1970’li yıllarda da Sayın Demirel diyordu ki ‘sakın bölünmeyin ha.’ Ne olur ‘CHP gelir ha.’ Emin olun CHP’yi bu millet mühürlemiştir. CHP tek başına hiçbir zaman gelemez. Kim gelir, Milli Görüş gelir. O zaman Demirel’in partisi Adalet Partisi bölündü kim geldi? Milli Selamet geldi. Direksiyona Milli Görüş erleri geçti. Sonra süreç devam etti. Anavatan Partisi bölündü kim geldi? Refah Partisi geldi. Şimdi de AK Parti bölünecek, Saadet Partisi gelecek. Buna şüpheniz olmasın” dedi.

2014 Yerel Seçimleri İçin Ter Dökeceğiz

Sık Sık Mücahit Erbakan Başbakan Kamalak Sloganlarıyla konuşması kesilen Kamalak, konuşmasında 8 ay sonra gerçekleşecek yerel seçimlere de değindi. Kamalak, “2014 Yerel Seçimleri için gecemizi gündüzümüze katarak çalışacağız. Alnımızdan ter boşalmayacaksa, Seçimi kazanmaya yönelik bir takım çalışmalarımız dahi yoksa biz seçmenden ne yüzle oy isteyeceğiz?” ifadelerini kullandı.

Batı İçin Demokrasinin Önemi Yok

Kamalak konuşmasında, Batı için demokrasinin, İslam ülkelerinde, gelişmekte olan ülkelerde kendisine kulluk, kölelik edecek birilerini iş başına getirmenin aracı olarak görüldüğünü belirtti. “Bunun son örneği de Mısır’da yaşanıyor” diyen Mustafa Kamalak, “Batı için demokrasi, sandık, milli irade bir anlam ifade ediyor olsaydı halkın yüzde 52’si nispetinde kabul oyuyla iş başına gelen Mursi’nin, Batılılar tarafından desteklenmesi icap etmez miydi? Ama onlar için demokrasinin bir önemi yok. Önemli olan kendilerine kulluk, kölelik edecek, uşaklık yapacak birilerinin iş başına getirilmesidir. Bu anlamda İslam coğrafyasına baktığımızda görüyoruz ki İslam coğrafyası adeta bir mezarlık gibi, mezar taşlarıyla bölünmüş durumdadır. Sınır taşları olur ya köylerde, bağ bahçe sınırlarını belirlemek için taşlar koyarlar. Şu an İslam âleminin durumu bundan farksızdır. Bugün hiçbir İslam ülkesi kendi sınırlarını kendisi belirlemiş değildir. İslam ülkelerini işgal etmek isteyenler belirlemiştir. Şu anda fırsat buldukça işgal ediyorlar, yağmalıyorlar, talan ediyorlar, tabii kaynaklarına el koyuyorlar. Şu an İslam âleminin yöneticileri, dünün köle şartlarından farksızdır. İşin gerçeği budur.” CHP ve AK Parti arasında bir tek fark var olduğunu öne süren Kamalak, “Renk farkı var. CHP, pirincin içindeki siyah taşsa, AK Parti, sen de beyaz taşsın. Ama ikiniz de netice itibariyle taşsınız. Birinizin rengi beyaz olduğu için seçmek, ayırt etmek daha zor oluyor” diyerek sözlerini tamamladı.


10 BİN SMS SADECE 150 TL       
(3,3 puan)/58
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karaktersiz ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Kalan Karakter: 500
Numan Ak
İstanbul

27.07.2013

Hiç güleceğim yoktu. Allah iyiliğinizi versin emi :))))
      Beğen (0)          Beğenme (0)