Saadet İnönü Hocasını Andı

20.02.2013 16:56:14

Saadet Partisi genel merkezi tarafından belirlenen ‘’Erbakan Haftası’’ tüm yurtta duygulu ve çoşkulu bir şekilde kutlanmaya başlandı.

En Çok OkunanlarTOPLU SMS ARTIK ÇOK UCUZ

Saadet Partisi genel merkezi tarafından belirlenen ‘’Erbakan Haftası’’ tüm yurtta duygulu ve çoşkulu bir şekilde kutlanmaya başlandı.

Saadet Partisi İnönü Mahallesi Teşkilatıda bu kervana katıldı. Kutlamada Saadet Partisi Gebze ilçe başkanı Nurettin Çelik’te hazır bulundu. İlçe Başkanı Çelik kısa bir selamla konuşmasından sonra tüm yurtta olduğu gibi Gebze ilçemizde yoğun bir proğram hazırladık.

23 Şubat 2013 Cumartesi ‘’Erbakının Ekonomik Yönetimi’’ adlı konferansı vermek üzere Marmara Üniversitesi öğretim üyelerinden Prof. Dr Osman Altuğ hocamız davet edildi. 28 Şubat 2013 Perşembe günü Gebze Kent meydanınında Erbakan Hocamızın hayatını konu alan ‘’Resim Sergisi’’ ve 27 Şubat 2013 Çarşamba ‘’Kabir Ziyaret’i ve son olarak ta 28 Şubat 2013 Perşembe günü akşam ile yatsı namazı arası Mustafa paşa camisinde ‘’Mevlüd’’ propramı yapılacaktır. Ayrıca ilçe teşkilatı haricinde mahalle teşkilatlarımızın herbirinde de ayrı ayrı proğramlar yapılıyor. Bu akşam da İnönü mahallemizde icra ediyoruz. Daha sonra ilçe başkanı Çelik, Hocamızla bir toplantı münasebetiyle Ankara’da bir araya geldik. Hocamız bizim davamız öyle bir dava ki, 3 helalin 4 haramdan büyük olduğunu ispatlama davasıdır, demişti. İşte böyle bir dava da Milli Görüş çizgisinden sapmadan, yalpalanmadan hizmet etmeye çalışıyoruz, diyerek katılan herkesi teşekkür ediyorum dedi.

Mahalle Temsilcisi Öztürk Oğul ise bir çiçekle bahar gelmez diyenlere, fakat her bahar bir çiçekle başlar diyen bir liderin vefatının ikinci yıldönümü icra ediyoruz, diyerek gecenin anlam ve önemi değindi.

Kuran- Kerim tilavetinden sonra dualar ve sinevizyon gösterimi yapıldı. İkramlar dağıtılarak ve fotoğraflar çekildi.


10 BİN SMS SADECE 150 TL       
(2,7 puan)/45
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karaktersiz ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Kalan Karakter: 500