Çelik: Biz açtık onlar batırdı

20.02.2013 17:01:25

Saadet Partisi Gebze ilçe başkanı Nurettin çelik halk ekmek çalışanlarına aylardır maaş ödenmemesine sert tepki gösterdi.

En Çok OkunanlarTOPLU SMS ARTIK ÇOK UCUZ

Saadet Partisi Gebze ilçe başkanı Nurettin çelik halk ekmek çalışanlarına aylardır maaş ödenmemesine sert tepki gösterdi.

Saadet Partisi İlçe Başkanı Çelik yaptığı açıklamada şunları söyledi: Gebzede faaliyet gösteren halk ekmek fabrikası Milli Görüş hizmet anlayışının tezahürü olarak Gebze de kurulmuş bir müessesedir.Bu müessese dar gelirli vatandaşlarımıza ucuz ve sağlıklı ekmek temin etmektedir.

Ancak ne hazindir ki dar gelirli vatandaşlarımıza ucuz ekmek temin etmek için çalışan bu kurumun işçileri evlerine ekmek götüremez duruma geldiler. Defalarca durumlarını sayın Adnan beye anlatmalarına rağmen her meselede olduğu gibi mu meselede de Adnan bey duyarsız kaldı. Buradan anlaşılıyor ki Adnan bey kendinden önce yapılan tesisleri işletme becerisi gösteremediği gibi, buraların işletmesini verdiği taşeronlarına da sözünü geciremiyor.

Maalesef Gebze belediyesi alt taşeronuna söz geçirme kabiliyeti olmayan bir başkan tarafından idare edilmektedir. Adnan bey biz burayı taşeron firmaya verdik demekle işin içinden sıyrılamaz sorumluluktan ve vebalden kurtulamaz. Halk ekmek fabrikası Gebze belediyesine ait bir kuruluştur ve Gebze halkına hizmet etmektedir.

Size düşen bu çalışanların maaşlarının bir an evvel ödenmesini temin etmektir. Siz çalışanınızın hakkını korumaktan acizseniz tapyekün Gebzenin ve Gebzelinin hakkını nasıl koruyacaksınız dedi.


10 BİN SMS SADECE 150 TL       
(2,7 puan)/48
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karaktersiz ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Kalan Karakter: 500