Diyanet işlerini şok eden anket

12.01.2013 23:49:59

Hem ilk defa memuriyet görevbine yapılan atamalarda hem de nakil ve yer değiştirmelerde, personelini en fazla mağdur eden kurum ne yazıkki Diyanet İşleri Başkanlığı

En Çok OkunanlarTOPLU SMS ARTIK ÇOK UCUZ

Hem ilk defa memuriyet görevbine yapılan atamalarda hem de nakil ve yer değiştirmelerde, personelini en fazla mağdur eden kurum ne yazıkki Diyanet İşleri Başkanlığı.

İŞTE AKŞAM GAZETESİNDE YER ALAN HABER
Diyanet İşleri Başkanlığı'nın yaptırdığı bir ankette, kurum personelinin Başkanlık'a olan adalet güveninin diplere vurması kurumda şok etkisi yaptı. Diyanet'in, 585'i merkezde olmak üzere toplam 3 bin 273 personeli üzerinde yaptığı ankette, özellikle merkezde görevli personelin kurumun adalet duygusuna olan inancı sadece yüzde 15 çıktı.

Alınan sonuç karşısında şok olan Başkan Mehmet Görmez, rakamları açıklamazken, bu konudaki hayal kırıklığını müftüler toplantısında "Bu sonuç şahsen beni çok üzmüştür" sözleriyle dile getirmişti. Anketi yaptıran Diyanet Strateji Başkanı Necdet Subaşı, "Anket tamamlandı ancak henüz rakamlar üzerinde analiz yapıp son şeklini vermedik" demekle yetindi

10 BİN SMS SADECE 150 TL       
(2,3 puan)/42
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karaktersiz ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Kalan Karakter: 500