Bitmeyen Mücadele Erbakan ve Zeyl

13.04.2012 18:31:35

Bu çalışma Zeyl denilen 407 sahifeden 560.sayfaya kadar olan bölüm ilâve okunarak yeniden gözden geçirilerek hazırlanmıştır.

En Çok Okunanlar



TOPLU SMS ARTIK ÇOK UCUZ

Bu çalışma Zeyl denilen 407 sahifeden 560.sayfaya kadar olan bölüm ilâve okunarak yeniden gözden geçirilerek hazırlanmıştır.

İslamcıların Siyaset alanında bir parti çatısı altında, 20.asrın son çeyreğinde ve 21.asrın ilk on bir yılında Liderleri Prof. Dr. Necmeddin Erbakan Hocamızın maddi ve manevi liderliğinde yapılan çalışmalarla, istiklali tâmme, uydu değil, lider devlet siyaseti, sanayileşmesini ve milli harp sanayini ikmal etmeğe ,bin yıllık târihin lider devleti olan Müslüman Türk Milletinin misyonunu yeniden ihya edecek olan siyasi görüş ve bu görüşün, 1683'den itibaren durmuş bulunan Fetih anlayışının, Kıbrıs'da 20 / Temmuz / 1974'de göz bebeğimiz TSK'lerinin kumandanlarının üst kademesinin, başta merhum Gnl. Kur. Başkan'ı Org.Semih Sancar olduğu halde 37.hükümetin Başbakan Vekili durumunda olan MSP'nin Genel Başkanı ve Milli Görüş'ün lideri Hocamızdan:" Kıbrıs'da dindaş ve soydaşlarımız katlediliyor. Bu katliama mâni olmamız için bize emir veriniz." Talebinde bulunmaları üzerine, Hocamız da bu talebe gerekenleri sorduktan ve memnuniyet verici cevapları aldıktan sonra gereken emri vermiş ve merhum Dnz. K.Komutanı Ora. Kemal Kayacan'ın sorusu:"Bizi yarı yoldan çevirmeyeceğinize söz verir misiniz?" karşısında:Hocamız da: "Sizi şerefimle temin ederim çevirmeyeceğiz,gazanız mübarek olsun" Demek suretiyle milletimizin târihinde fütühat yolunu açması,o gün bu gündür, TSK'nin kendisine Millici lider anlayışıyla bakmasını getirmiştir.

Bu kitabımız,dokuzuncu baskısını yaparken Hocamızın 27/Şubat/2011'de öğrendiğimize göre,son dakikalarında Lütfü Doğan Hocanın okumakta olduğu Yâsin-i Şerif esnasında merhum Hocamız, Yavuz Sultan Selim'in, irtihali esnasında olduğu gibi sağ elinin şahadet parmağını kaldırmış ve seslenmiş:" Hakk'a yürüyoruz Hoca" diyebilme hali içinde intikali dârı beka eylemiş olduğunu öğrendiğimiz de, kitabımız matbaadan çıkmış idi. Bu kitabı tanıtma yazısına yazabilmeye ancak vakit bulabildik. Milli görüş,1970'de İzmir'de yaptığı bir toplantıda Hocamız: "Nizamla Bismillah/ Selametle Maşaallah/ Refahla İnşaallah/ Faziletle Elhamdülillah/ Saadete Erenlere Selam Olsun." Demiş olmasının tefsiri bence: "Muhalif veya muvafık herkes Hocamızın işaret ettiği Saadet Partisini Milli Görüş Toplanma karargâhı olarak bilecek ve orada çalışacaktır. Bu kitap aynı zamanda Milli Görüş siyasetinin
aynı zamanda târih içindeki seyrinin anlatımını taşır.

İsteme adresi Sancaktepe Sarıgâzi PTT PK.9 İst Telefonla 05424970327 ödemeli gönderilir.


10 BİN SMS SADECE 150 TL



       
(3,5 puan)/39
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karaktersiz ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Kalan Karakter: 500