Işıltı Kumpanyası Sizlerle

10.10.2011 15:12:42

Oyuncuları, sihirbazları, pantomimcileri, dansçıları, müzisyenleri sahne önünde ve arkasında çalışanlarıyla hepsi bir arada ne güzel.

En Çok OkunanlarTOPLU SMS ARTIK ÇOK UCUZ

Bir kumpanyada neler yaşanmaz ki… Oyuncuları, sihirbazları, pantomimcileri, dansçıları, müzisyenleri sahne önünde ve arkasında çalışanlarıyla hepsi. Hepsi bir arada ne güzel… Işıl, ışıl ne hoş bir dünya. Bu ışıltı kumpanyasında herkesin hırsları , sevinçleri, üzüntüleri, tutkuları, mutlulukları vardır elbet. Sanatçıları da başarmanın keyfini yaşarlar… Ama çok kötü patronları varsa ? Kumpanyada çalışanlara birde çok kötü davranıyorsa. Birde yaptıkları işe saygı duymuyorsa; Eyvah! Neler ,neler yaşanmaz ki…

FUNDA ÖZDEMİROĞLU ve AYDAN GÜNDÜZ'ün yazdığı, Binnur ŞERBETÇİOĞLU' nun yönettiği "IŞILTI KUMPANYASI" adlı çocuk Oyunu Bahariye de Müjdat Gezen Tiyatrosu'nda her Cumartesi 11:00'de seyircilerini bekliyor…

Işıltı Kumpanyası; birbirinden yetenekli genç sanatçılardan oluşan bir kumpanya grubunun hikâyesini anlatmaktadır. Sihirbaz, pantomimci, müzisyen ve Oyunculardan oluşan sanatçı grubu, benmerkezci bir otoriteyi temsil eden tiyatro sahibi Bay Fular'a karşı haklarını savunabilmek için, öncelikle yaptıkları işin özelliğini ve kutsallığını kavramalıdırlar. Kişinin, kendisine ve yaptığı işe duyduğu saygı; çevresindeki kişilerin de gözünü açarak birlikte hareket etmenin önemi, bütün olumsuzlukları tersine çevirecektir. Bu Oyunun yazılma amacı, çocuklara bu mesajı eğlenceli ve mizahi bir üslûpla verirken, onların güzel vakit geçirmelerini sağlamaktır.

"IŞILTI KUMPANYASI"
"Çocuk Oyunu"
YAZAN: FUNDA ÖZDEMİROĞLU-AYDAN GÜNDÜZ
YÖNETEN: BİNNUR ŞERBETÇİOĞLU
MÜZİK: GİRAY UYAR
DEKOR – KOSTÜM: ŞELALE DİLEK
OYUNCU KADROMUZ
Ali Yiğit San- Mehmet Baran Erdoğan- Kerem Kaya- Gökhan Alkan Hazal Kalfa- Işıl Özseymen- Nur Akdağ- Tutku Sicimali
Gülru Sinem Akkaya- Gizem İnceoğlu

10 BİN SMS SADECE 150 TL       
(2,6 puan)/11
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karaktersiz ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Kalan Karakter: 500