Saadet Partisi Miting programı belli oldu

04.05.2011 13:29:01

12 Haziran seçim çalışmalarını yoğun şekilde sürdüren Saadet Partisi’nde mitingi programı belli oldu. İşte ilk mitingin yapılacağı il...

En Çok OkunanlarTOPLU SMS ARTIK ÇOK UCUZ

Engin Çelik'in Özel Haberi

12 Haziran seçim çalışmalarını yoğun şekilde sürdüren Saadet Partisi’nde mitingi programı belli oldu. Aday tanıtım programları çerçevesinde Türkiye’yi dolaşan Genel Başkan Prof. Mustafa Kamalak, ilk mitingini Kahramanmaraş’ta gerçekleştirecek. Kamalak, Büyükşehir, İl ve Büyük İlçelerde olmak üzere toplam 50 yerde mitinge katılacak.

İLK MİTİNG SÜTÇÜ İMAM’IN MEMLEKETİNDE

Saadet Partisi genel seçimler öncesi açıklamış olduğu miting programlarında ilk mitingi manevi değeri büyük olan bir kentte başlatıyor. Kurtuluş Savaşı’nda işgalci Fransız askerlerine karşı bağımsızlığın fitilini ateşleyen Sütçü İmam ve Rıdvan Hoca’nın memleketi Kahramanmaraş’ta başlayacak olan miting büyük önem taşıyor. Saadet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Mustafa Kamalak’ın katılacağı ilk miting 7 Mayıs Cumartesi günü saat 13:30’da Hafız Ali Efendi Meydanı’nda gerçekleştirilecek.

50’NİN ÜZERİNDE İLDE MİTİNG

Saadet Partisi Genel Merkez Seçim Karargah Başkanı Murat Çolak, Saadet Partisi’nin miting programlarına ilişkin gazetemize verdiği bilgide, partinin 7 Mayıs’ta meydanlara ineceğini kaydetti. Çolak, “Uzun çalışmalar sonucunda Saadet Partimiz 7 Mayıs’ta Genel Başkanımız Prof. Dr. Mustafa Kamalak’ın memleketi olan ve ülkemiz için büyük bir önem taşıyan Kurtuluş Savaşı’nın da fitilinin ateşlendiği yer olan Kahramanmaraş’ta il mitingimizi gerçekleştirerek meydanlara iniyoruz inşallah” dedi.

50’nin üzerinde il ve büyük ilçelerde düzenlenecek olan mitinglere Saadet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Mustafa Kamalak’ın katılacağını kaydeden Çolak, “Bu mitinglerin yanı sıra 81 ilin tamamında ve 957 ilçenin tamamında Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu Üyeleri ve Genel Başkan Yardımcılarının da katılımıyla açık alan veya kapalı spor salonu mitingleri yapılacak” dedi.

TÜRKİYE’NİN EN GÜÇLÜ TEŞKİLATIYIZ

Çolak, 51 milyon seçmenin tamamına ulaşmayı hedeflediklerini de kaydederek, “Hedefimiz 51 milyonun tamamına ulaşmak. Ulaşılmayan tek bir seçmen kalmayıncaya kadar çalışmalar sürecek. Kadın Kollarımız, Gençlik Kollarımız ve teşkilatımızın bütün birimleri Karargah Başkanlığının koordinesinde çalışmalar günlük olarak takip ediliyor. Yapılacak bu çalışmalar neticesinde 12 Haziran’da Saadet Partisi’nin en büyük, en güçlü parti olarak çıkması inancıyla çalışmaları şevkle heyecanla sürdürüyoruz” diye konuştu.

Türkiye genelinde bütün sandık bölgelerinde çalışmaların yoğun bir tempoda devam ettiğini de kaydeden Çolak, “Sandık, sandık, ilçe ilçe, mahalle mahalle başta olmak üzere tüm teşkilatlarımız arazideler. Köy ve mahalle taramaları yapıyor. Araziden bize gelen bilgilere göre Saadet Partisi’ne yönelik muazzam bir teveccühün olduğunu biliyoruz. Bu teveccühün de 12 Hizaran’a kadar katlanarak sandığa da yansıyacağına inanıyoruz” değerlendirmesinde bulundu.

Ajans5.com10 BİN SMS SADECE 150 TL       
(4,2 puan)/19
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karaktersiz ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Kalan Karakter: 500
ÖMER
İSTANBUL

06.05.2011

LİSTENİN TAMAMINI GÖREBİLİR MİYİZ.
      Beğen (0)          Beğenme (0) 
Mervan Mullaoglu

05.05.2011

Ya saadet ya saadet
başka çıkar yol yok.
Kaptan inançlı ve sağlam olursa ,gemi şaşmaz ve istikamet üzere gider.
Allah sayılarınızı artırsın,
      Beğen (0)          Beğenme (0) 
molla

05.05.2011

gaye Allah rızası ise Allah'în izniyle imkansızlar mümkün olur. yeterki biz Rabbimize kulluk görevini yerine getirelim
      Beğen (0)          Beğenme (0) 
A
A

05.05.2011

ADET OLDUĞU GİBİ SEÇİME KONYADAN BAŞLASAYDIK YA.
      Beğen (0)          Beğenme (0) 
Gülşen
saadet vakti geldi

05.05.2011

Bir uyanış,bir diriliş
Bir yeniden doğuş
Bir tekbir ile kıyamın sesidir bu.
Selamlar olsun sizlere
ALLAH yolundaki her ere
      Beğen (7)          Beğenme (0) 
gülşen

05.05.2011

Amiiiiiiiiiin
      Beğen (6)          Beğenme (0) 
adem aydın

05.05.2011

allah mübarek etsin tüm milli görüş kadrolarına azim versin inşaallah.
      Beğen (19)          Beğenme (0) 
fierybyx@gmail.com
istanbu

05.05.2011

Allah çalışmalarınızı mvaffak kılsın.seçim günü hakka hizmet halka hizmet anlayışını ülkemizin başında olmayı nasip etsin.
      Beğen (13)          Beğenme (0) 
fierybyx@gmail.com
istanbu

05.05.2011

Allah çalışmalarınızı mvaffak kılsın.seçim günü hakka hizmet halka hizmet anlayışını ülkemizin başında olmayı nasip etsin.
      Beğen (7)          Beğenme (0) 
fierybyx@gmail.com
istanbu

05.05.2011

Allah çalışmalarınızı mvaffak kılsın.seçim günü hakka hizmet halka hizmet anlayışını ülkemizin başında olmayı nasip etsin.
      Beğen (8)          Beğenme (0) 
mustafa ismail
konya

05.05.2011

Genel Başkan bulunur...
Ümmete Lider bulunur...ama Erbakan bulunmaz Hocam..
Necmeddin bulunmaz Hocam...
biz genel başkansız kalmadık ancakkk!!! yetim kaldık...yetimmm
      Beğen (8)          Beğenme (2) 
murat
Şehir

05.05.2011

hadi hayırlısı akp nin altında ferrari var ama gaza basamıyor bizde murat 124 otomobil var ama tam gaz ilerliyoruz allahın izniyle
      Beğen (18)          Beğenme (0) 
a rahim

07.05.2015

haydi bakalım hayrlısı inşallah...birebir çalışma yöntemini ihmal eteyeli,m..eş doşt akraba arkadaş çevremizi sıkı markaşja alalım...her insanı bir oy olarak görelim..kişi başı en az 5 ...şahsıma 50 koydum hedefime adım adım yaklaşıyorum inşallahhh
      Beğen (14)          Beğenme (0) 
mehmet
kayseri

07.06.2011

bütün il teşkilatlarımız kendi illerinde olan mitinglere katılmakla yetinmeyip en azından mesafesi yakın olan illere organize edip katılım sağlamalı bence.milli görüşçü mücahid kardeşlerde bir ibadet ruhu ile maddi manevi imkanları seferber edip katılmalı bu organizasyonlara.(SİYASET CİHADDIR.N.ERBAKAN) oturmakla cihad olmaz.oturarak sadece tavuklar iş yapar.
      Beğen (9)          Beğenme (1) 
mustafa ismail
konya

07.06.2011

...BİZİ DAHİ ŞAŞIRTACAK ''ZAFERE'' HAZIR OLUN...
...Milli Görüşçü bir genç...
İmanla,Aşkla,azimle ve samimiyetle girilen hiçbir mücadele hezimetle sonuçlanmamıştır...
      Beğen (18)          Beğenme (1) 
remzi çalışkan
istanbul

07.06.2011

rabbim bütün milli görüş camiasının bütün islam alemini ilgilendiren bu seçimlerde yar ve yardımcısı olsun ...
      Beğen (14)          Beğenme (1) 
Ramazan GÖRGÜN
İstanbul

07.06.2011

Para Tam ,İşlem Yarım YAMALAK,
Haydi Bastır Mustafa KAMALAK.
İnşallah Meclisteyiz.
      Beğen (13)          Beğenme (1) 
ayahan yılmaz

07.06.2011

saadet gümbür gümbür geliyor ..sütçü imamın turunu yeniden kurtuluş mücadelesini başlattı isteyen onun safına koşar isteyen avrupa amerikan uşağı bukelamunların peşine koşar bu nasip meselesidir...
      Beğen (22)          Beğenme (0)