Genç Kampüs Erbakan Özel Sayısı Çıktı!

28.04.2011 10:50:18

Anadolu Gençlik Derneği Kocaeli Şubesi Üniversite Komisyonun her ay düzenli olarak çıkarttığı GENÇ KAMPÜS Erbakan Özel Nisan sayısı çıktı

En Çok OkunanlarTOPLU SMS ARTIK ÇOK UCUZ

Anadolu Gençlik Derneği Kocaeli Şubesi Üniversite Komisyonun her ay düzenli olarak çıkarttığı GENÇ KAMPÜS Erbakan Özel Nisan sayısı çıktı. 5000 adet basılan gazete Umuttepe kampüsünde ve tüm Meslek Yüksek Okullarında ÜCRETSİZ olarak dağıtıldı.Maliyetini aldığı reklamlardan karşılayarak ücretsiz olması sağlanıyor ve böylelikle üniversitede büyük bir çoğunluğa hitap ediyor.Gazetenin yapacağı reklam anlaşmalarına göre tirajını 60 bine çıkararak Kocaeli Üniversitesinde ki 60 bin öğrencinin eline ulaşmasını planlanıyor.

Düşünen ve Gelişen sloganıyla ilk sayısı 2010 Haziran ayında çıkan gazetenin öncelikli hedefi üniversite gencinin dikkatlerini AHLAK ve MANEVİYATA yöneltmektir.Günlük gazetelerde ve internet medyasında yer almayan bilgileri öğrencilere aktararak onları düşündürtmeye ve araştırmaya, doğruyu bulmaya yönlendiriyor.

Aynı zamanda AGD Kocaeli Üniversite Komisyonunun yaptığı faaliyetler hakkında bilgi içeren GENÇ KAMPÜS İlk çıktığı sayıdan itibaren tüm dikkatleri üzerine çekerek üniversite öğrencileri tarafından her ay dikkatle takip edilmektedir.


10 BİN SMS SADECE 150 TL       
(3,0 puan)/21
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karaktersiz ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Kalan Karakter: 500
anadolu gençlik
istanbul

09.01.2012

kardeşim ne genç kampüsü ya. anadolu genlik dergin yokmu senin. yaw bu gençleri anlamıyorum ben ya. Önüne gelen dergi çıkarıyor. Yok editör, yok yazı işleri sorumlusu. ben ayrı çalışma yapanların samimi olduğuna inanmıyorum. İsimlerini ön plana çıkarıyorlar bu tipler. Yazacaksan ona yaz. çizeceksen ona çiz. Ne bu ayrı gayrı. Böyle giderse Hastan, akp'den bir farkınız kalmaz böyle giderse.
      Beğen (2)          Beğenme (4) 
ADEM KASAPOĞLU

29.04.2011

TEBRIKLER ALLAH RAZI OLSUN YAPTIĞINIZ İŞLER HAYIRLARA VESİLE OLSUN
      Beğen (1)          Beğenme (0) 
ADEM KASAPOĞLU

01.05.2011

TEBRIKLER ALLAH RAZI OLSUN YAPTIĞINIZ İŞLER HAYIRLARA VESİLE OLSUN
      Beğen (2)          Beğenme (0) 
Aşkın
Konya

01.05.2011

Tebrikler güzel bi çalışma,inşallah amaçlarınıza ulaşırsınız.
      Beğen (1)          Beğenme (0) 
Abdullah Nice

09.01.2012

Tebrikler çok güze bi çalışma olmuş.Biz aydındayız agd de bizde böyle çalışmalar olmuyo biz de yaparız inşallah.Allah yardımcınız olsun.
      Beğen (2)          Beğenme (0) 
yunus emre

03.05.2011

Yürüyün bre mücahitlerrr.Üniversite de bile gazete haa maşallahh
      Beğen (2)          Beğenme (0) 
Muhammed
İstanbul

03.05.2011

Maşallah ben mücahid kardeşlerime emeği geçenlerin eline sağlıkkl.
      Beğen (3)          Beğenme (0)