Yeni Şafak Bu haberle İslam'a büyük zarar verdi (İZLE)

29.10.2010 11:01:33

Yeni Şafak Gazetesi tarafından yapılan ve büyük bir tepkiçeken provokasyon habere Cübbeli Ahmet adı ile bilinen Ahmet Mahmut Ünlü Hoca Efendi'den Ajans5.com aracılığı ile cevap geldi.

En Çok OkunanlarTOPLU SMS ARTIK ÇOK UCUZ

Röportaj: Selim Akduman

Fotoğraflar: Murat Tabaru

Kamera: İlhami Türedi

Yeni Şafak Gazetesi tarafından yapılan ve büyük bir tepkiçeken provokasyon habere Cübbeli Ahmet adı ile bilinen Ahmet Mahmut Ünlü Hoca Efendi'den Ajans5.com aracılığı ile cevap geldi. Genel Yayın Yönetmenimiz Selim Akduman'a açıklamalarda bulunan Cübbeli Ahmet Hoca, ABD'ye taahhüt verenler programı iptal ettirdi.'dedi.

İŞTE AJANS5.COM'UN GERÇEKLEŞTİRDİĞİ O RÖPORTAJ:

Dün Yeni Şafakta çıkan habere göre, kendisi gereken her şeyi söyledi ama. Ajans5 okurlarıyla süreci değerlendireceğiz.

Dün bir haber vardı, provokasyon dolu bir haberdi. Önce bu haberin yapılış mantığını değerlendirelim. Bir dönem kartel medya yapardı. Ama bugün muhafazakâr medyanın size karşı linç girişimi var. Nedir bunların derdi?


Şimdi bu kadar iyi haberler çıkıyor hakkımda, hatta laik kesimde, liberal basında çok güzel konuşmalarımız oldu. Herkes bunlara itibar etti. Türkiye’de bir kamuoyu oluştu bu hususta. Bundan bir kelam bile etmediler. Bir fazilet olsa gömerler. 1-2 yıldır hiç iyi haber çıkmadı. İşte Yeni Şafağı var. Zamanı var, Sabahı var. Başlıca bildiklerim bunlar. Bunlarda iyilik namına hakkımızda hiç iyi bir şey çıkmaz. Hâlbuki biz en sevmediğimiz adamın iyiliği olsa da söyleriz onu. Çünkü İslam’da böyle söyler. Biz Müslümanız, bunu yapamayız. Düşmanımızın bile doğru lafı olsa, hikmettir, onu bile alırız. Bunlar müslümanız diyorlar, bir Müslüman hakkında bir fazilet anlatılsa şöyle oldu böyle oldu diye. Ama bunu hiç yapmadılar. Bu düşmanlığın bir göstergesiydi. Biz sesimizi çıkartmadık ama halkın tepkisini gösterdi. Ama şimdi böyle şeyler olunca ..Hadi Taraf Gazetesi Belli bir taraf artık. Tamamen Amerika ile taraflı. Gazetenin menşeini sorunca kendileri de cevap veremiyorlar. Bir askeriye hakkında haber, görüntü çıkıyor, Türkiye’nin hiçbir yerinde çıkamayacak haberler çıkartıyor. Hadi dedik ki o muhafazakâr değil. Şimdi bu Yeni Şafak, Deniz Baykal meselesini de o çıkarttı. Bende hatırlıyorum onlar çıkarttı. Şimdi şöyle anlıyorum: bir yere gelenler maddi bakımdan, tavizler vermek zorunda kalıyorlar. Kalmamaları lazım. Ben taviz veremem, kaderdir, haktan ne gelirse gelsin. Ben haktan ayrılamam. Yahudilere, Masonlara hizmet edemem. Batıla hizmet edemem. Tabi Erbakan Hoca gibi müstesnalar var. Allah sayılarını artırsın. Ama bak geldi 6 ay durabildi. Hâlbuki ekonomiyi düzeltti, maaşlara zam yaptı. Ama 6 ay durabildi. Neden? Çünkü taviz vermiyor o noktada.Erbakan hoca, Ramazandı, bir gece sahura geldi. Ben bulunamadım. Başım yine dertteydi o zaman. Feshane’ye geldi. Ne dedi; bunlar boş şeyler, Yahudi’nin oyunları dedi. Ama hoca devamlı istikrarlı. E ben onu bilirsem, o beni bilirse, Müslüman Müslüman’a destek olursa, yani bu istikamet göstergesi. Doğru bir tespittir. Şimdi bunlar bir haber bulsak da yayınlasak diyor. E birde jetsiki resmini koyuyor bu habere. Bu demek istiyor ki ben en İslam düşmanı gazetenin yaptığından beterim.

Burada size karşı bir şey mi var acaba, yoksa direk cemaate karşılık bir şey mi?

Yok, cemaate karşılık bir şey yok. Dünkü toplantıda da söyledim. Türkiye’de misyonerlik faaliyeti var. Vatikan’ın projesi var. Büyük İsrail projesi var. Buna hizmet edilmesi için. Tabi Yahudi’ye ‘ben Yahudi olacağım’ desen kabul etmez. Irk dinidir. Ama Hıristiyan olsan mutlu olur. Çünkü onun alt kuruluşu gibidir. Haktan ayrıldıktan sonra da onla oynamak kolay olur. Bundan dolayı Hıristiyanlığın artmasını ister. Şimdi bu faaliyetler içerisinde 2 sene oldu biz reddiyeler başlattık. Ben bunu Adapazarı’ndan başlattım. 28 Şubattan sonra gitmedim 10 sene. Sonra 2 sene evvel gittim, kalabalık bir sohbet oldu salonlarda. Yeni Şafak diyor ki neden camilerde olmuyor, büyük camiler var. Hangi cami müsaade ediyor. Yeni şafak izin alsın bize Süleymaniye’yi orda yapalım biz. Süleymaniye’den izin alsın gelsin konuşsun. Hiçbir törenin camide yapıldığını gördün mü? Aslında yapılması gerekir İslam’i bir törenin. Ama vermiyor bunu.

Oradaki konuşmalarda ‘iki vasiyetim’ diye konuşmalar var. Sonra sohbet kitap olarak çıkacak, 3 vasiyete çevirdim onu. Dedim bak ben ölürüm, kalırım. Bu memlekette iki büyük tehlike var. Biri ‘teşeyyudur’. Yani Şialaşma. Bu Mustafa İslamoğlu’nun ekolüdür. Çok büyük tehlike görüyorum, mezhep açısından, Zaten Şia ve Mutezile kardeş mezheptir. Yani onlar büyük bir dalalet içerisindedir. Babasıyla konuştum, evlatlıktan reddettim dedi. ‘Mutezile, Şia her mezhepten çorba etti bıraktı.’ Babası Ahmet İslamoğlu Hoca Efendi, ehlisünnet bir âlim. Dedi ki bana ‘Allah razı olsun. Bu reddiyeleri yap, şeker hastası olmasam ben de geleceğim senle yapacağım. Buna anası abdestsiz süt vermedi. Bu nasıl böyle şeyler der. Mahvetti bizi.’


10 BİN SMS SADECE 150 TL       
(3,8 puan)/9
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karaktersiz ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Kalan Karakter: 500
tufan halil
istanbul

10.06.2014

cübbeli ahmet hocadan allah razı olsun
      Beğen (8)          Beğenme (0) 
ali kemal
%10 he...

26.08.2012

Yiğit bulut hazleri demişki cübbeli hz. lerine..hiristiyanlık % 10 olacakmış...hocaya hadisi kitabı bizden iyi bilir..haber gelirse yiğit bulutdan almak lazım demi...hocaya sormak lazım...Cemaatin doğan medyasının lincine uğradığı zaman cemaatini koruyan kim oldu...milli gazetemi zaman gazetesi mi...Ahmed şahinin ementüde ittifak yazısından sonraki yazısınıda okumamış heralde...ille medyadamı tekzip yazmak lazım..hadi ordan sende be...
      Beğen (4)          Beğenme (15) 
Abdurrahman Muhammed
İstanbul

10.06.2014

Ey iman edenler! Allah'a iman edin...

www.yenideniman.com
      Beğen (0)          Beğenme (3) 
Nihat Ermiş
ist

02.04.2014

abd islam ülkelerinde islami medyayı destekleyerek bizi bizden görünen medya ile terbiye etmeye çalışıyor akp ayrışımında milli görüşe karşı hırçınlığı daha sonrasında kurtulmuş olayında milli görüşe karşı orantısız propaganda karalama ve iftiralarla ortaya koymuştu son olarka ise cüppeli ye atılan bu bilinçli iftira ile netleşmiş oldu.
      Beğen (13)          Beğenme (2) 
Fevzi Cengiz
İstanbul

29.10.2010

Yine bir seçim dönemi yine başörtüsü meselesi. gereken prim sağlandıktan sonra kim netsin seni , beni, cüppeliyi. Yeni Yavşak gazetesi hizmetini gerçekleştirmiş olacak. İhaleler devam edecek. İktidar devam edecek ne de olsa.Sanki bu dünyanın bir sonu yokmuş gibi...Bu ülkede yaşamaktan bir kez daha tiksindirttiler. Ne mutlu büyük servetler yerine farkındalık sahibi olanlara.
      Beğen (6)          Beğenme (0) 
Ahmed Daşdan
ankara

10.06.2014

hocaefendi Allah rızası için sen hiç kendine sordunmu sahip olduğum bu ilmin bir izzeti var öyle her yerde konuşmak her programa katılmak islam alimine yakışmaz fatih altaylı beni sevdiginden değil adnan oktar düşmanlıgında beni programına çıkarıyor Yiğit bulut bir yerlere yaranmak için beni programına çıkarıp mazlum bir hocanın önü arkası kesilmiş görüntüleriyle benim üzerimden o mazlum biçarelere haddlerini bildiriyor diye hiç kendine sordunmu muhterem hocam..
      Beğen (7)          Beğenme (8) 
Hakki
Hak ve batil

01.11.2010

EGER AMERIKA BENI SEVSE BEN KENDIMDEN SUPHELENIRDIM.YAHU BEN BUNLARA NE YAPIYORUM DA BUNLAR BENI SEVIYOR BANA DESTEK OLUYOR,BANA SIKINTI CIKARTMADAN ULKELERINDE TUTUYOR DIYE.AH BUNU BI ANLAYABILSEM HERSEY TAMADIR....
      Beğen (9)          Beğenme (0) 
Hakki
Hak ve batil

29.10.2010

Allah hepimize hakki hak olarak gostersin.bazi arkadaslar bize gozluk cikarin diyor bizdeki feraset gozlugu,amerikan gozlugu degil.hakka hizmet ettigini dusunup batila(amerikaya,israile)hizmet eden arkadaslar,bu is inat meselesi degil,imanin nuruyla bakin,farkinda olmadan batila calisiyorsunuz,ahirette vebali buyuktur!!!!
      Beğen (7)          Beğenme (0) 
mehmet
bingöl

29.10.2010

yeni bir döneme girdiğimiz artık kesin...bazı gelişmeleri hayrada yormak lazım..nasıl ki saadetteki ayrışma hayra vesile olduysa...yenişfakın attığı manşet hayra vesile olacak inşallah,başta hoşumuza gitmesede...buradan hareketle inşallah milligörüş-ihvan kardeşler elele yenibir dünyanın kapısını aralayacaklar...artık herkes birebir çalışma modeliyle şimdiden yakın arkadaş ve akraba çevresinde önümüzdeki seçim için destek sözü almalı...o zaman anketler bile şaşıracak inşallah..inanın yeter
      Beğen (9)          Beğenme (1) 
MİLLİ GÖRÜŞÇÜ
İstanbul

29.10.2010

Yeni şafak'ın marifetleri saymakla bitmez. Bu saldırıdan öncede Milli Görüş Liderine Ölçüsüz ve haddi aşan saldırılarda bulunmuşlardı.Malumunuz bir zamanlar Saadet'in başında Numan Kurtulmuş vardı. Onunda en büyük destekçilerinden biri bu gazete idi.

Kurtulmuş Yeni şafak'ı ziyaretinde patronla aralarında şu konuşma geçer.

Patron; Numan bey çok iyi gidiyorsun sakın Erbakanla yanyana görünme.

Elbette ..... bey ben onunla yanyana gelmemek için özel bir itina gösteriyorum. Onun ..... gezisini bile kabullenmedim..vs konuşma uzayıp gider.

Acaba Yenişafak'ın çizgisini bozmayan müslümanlarla alıp veremediği ne? Bilen varsa söylesin ben çözemedim.
      Beğen (8)          Beğenme (1) 
Fahri HACICAFEROĞLU
Trabzon

07.09.2014

Ak Partili kardeşlerime! Bakın hiç kimse yarası olmadan gocunmaz. Cübbeli hocanın söyleminde AKP diye birşeymi duydunuz. İşbirlikçi denince akla herhalde siz geliyorsunuz ki hemen ortaya atlıyorsunuz. Dik duranDeğerli hocamızı söyleyincemi gocundunuz. Ayrıca insan toplama işi Mili Görüşün işidir. Mahmut Efendi Hz leride Milli Görüşçü olduğu için bu iş rahatlıkla olur. Ama Millli Görüş çü olmayanlar ancaka paralı asker toplar. Bunlara sakın gocunmayın hepsinin delili vardır. İftira atmıyorum.
      Beğen (9)          Beğenme (2) 
ahmet nihat
ist

30.10.2010

efendi hazretlerinin yeni şafak itira attını söylediği videoyu yayınlarmısınız
bu linkte var selametle

http://www.lalegulfm.com/medyaizle.php?haber_id=35213
      Beğen (4)          Beğenme (1) 
yakupyahyasaray
munih

28.10.2010

arkadaslar iste tayyip hukumetinin ijrati milli görusle tayyip farkini görun milli görus iktidar olsaydi bu alimlerimize birde ödul verirdi turkiye geldigi icin kendini bilmez kasdeler onlari kim pofpofluyor bilmem enyakin zamanda milli görusu iktidar edelim haydin
      Beğen (6)          Beğenme (1) 
FATİH BULUT
OF

28.10.2010

DEĞİŞİMİ GÖRDÜNÜZ DEĞİL Mİ?HOCALAR İKTİDARA GETİR Dİ.İSLAMA HİZMET ETSİNLER DİYE.AMA ONLAR HOCALARA AFEDERSİNİZ GERÇEK HOCALARA DÜŞMANLIK YAPIYORLAR.SAHTELERİNİ İSE EL ÜSTÜNDE TUTUYORLAR.ŞİMDİ NE OLACAK.AKP NİN GERÇEK YÜZÜ ORTAYA ÇIKTIĞINA SIRA GÖRE BU YÜZÜ MİLLETE GÖSTERMEYE GELDİ.GEREKİRSE KAPI KAPI DOLAŞARAK BU AHMAKLARIN GERÇEK YÜZLERİNİ DEŞİFRE ETMELİYİZ.
      Beğen (9)          Beğenme (2) 
ali aslan
trabzon

27.10.2010

şu isimli arkadaş ların yazdıklarına birde seçtikleri isimlere bakın 1 NUR 2 AK TÜRK 3 SIZINTI 4 ZAMAN 5 AFYONİ şimdi ben diyorumki hani organ mafyası çocukları kaçırıp organlarını alıp onları öldürüyor ya (allah onları kahretsin) bence bazı yetişkinleride kaçırıyorlar ve beyinlerini alıyorlar bu beyni alınmış zatlar ortalıkta buzak gibi dolaşıyorlar e beyinleri olmasa nasıl yaşarlar karınlarını doyururlar canım diyorsanız ee bize birzamanlar süt yardımında bulunan amerika varya vay i... vayyy
      Beğen (6)          Beğenme (2) 
Kenan Tuğcu
Ankara

07.09.2014

Serhan kardeş,Cübbeli Hoca ne zaman akepeyi desteklemiştir,ne zaman Efendi hazretlerini dinlememiştir,Bop hakkındaki vaazları bile kaç senedir duruyor,Efendi hazretleri bir söz söyleyecek,Cübbeli Hoca da dinlemeyecek,buna gerçekten inanıyormusunuz,vebale girdiğinin farkında mısınız,
      Beğen (11)          Beğenme (3) 
fatih akbulut
istanbul-maltepe-zümrütevler

07.09.2014

müslüman kardeşim it iti ıssırmaz küfür tek millettir bunlar siyonistlerin oyuncağı oluyorlar dönmeler tarikatlara bile liderlik yapıyorlar bunlar işbirlikciler sayesinde abd ve israil e desdek vermektir onun için erbakan hocamız onların bütün oyunlarını biliyor bizim görevimiz bütün kalbimizle hocamıza desdek ve onun yanında olalım
      Beğen (8)          Beğenme (3) 
atilla gültekin kumaş
istanbul

28.10.2010

ne güzel oldu;kimin ne mal olduğu ortaya çıkacak.Allah şu diyalogçulara akıl versin akıllanmazsalar kahretsin.bu olayın uzantısı hiristiyanları ve yahudileri cennete koyma gayretleridir.yok canım!ben sabah soğukta kalkacağım namaza,o lanetler uyuyacak ve benle cennete girecekler.ben sıcaklarda susuzluk ve açlık çekeceğim benimle birlikte cennete.yok yok,esas benim işim onlarla değil,onları cennete sokmaya çalışan cehennemliklerle.fatih altaylı diyalogçulardan daha akıllı ve duyarlı.
      Beğen (9)          Beğenme (2) 
serhan
istanbul

07.09.2014

ah be hocam yıllarca bunların durduğu safta durmadınmı akp,yi desteklemedinmi bunların safında namaza durulmaz demedikmi şeyhini bile dinlemedin inşallah şimdi akıllanmışsın artık efendiyi dinlersin
      Beğen (7)          Beğenme (22) 
Kenan Tuğcu
Ankara

29.10.2010

Aslında olayların birçok sebebi var,olayların başlangıcı Efendi Hazretlerinin Erbakan Hocayı tebris etmesiyle başladı,bazı çevreler kudurdu,herşeyde bir hayır vardır
      Beğen (16)          Beğenme (3) 
sapance
sakarya

27.10.2010

yahu arkadaşlar adamcağız diyorki bu programın kararı 5.6 ay öncesinden yapılmıştı tarihler verilmişti kim bilebilirdiki chp nin referandum mitingleri sırasında biz türban meselesini çözeriz diyeceğini seçim için yada iyi niyetle akp ninde bu konuda restleşeceğini başörtüsünü meselesini alimlerin toplantısınla bağdaştırmanın manası nedir üstelik pravekator dediğiniz adamlar yani biz ehli sünnet zarar görüyor bu yasaklardan en çok biz isteriz yasak kalksın diye siz diyalogçular zararınız yok
      Beğen (4)          Beğenme (2) 
Abdulkadir gürel
bursa

31.10.2010

fehmi korunun 'döndüğümde her şeyi yazacağım' dediği bilderberg toplantısın ayrıntıları bunlar. toplantı dönüşünde ilk yaptığı bıyıklarını kesmek oldu zaten. YÜZÜK ÖPtüğü her halinden belli olan bilderberkçi fehmi koru yönetimindeki yeni şafağın misyonu apaçık ortada! Hamdolsun. kartel medyasını bile kıskandıran bu çıkışı 'ayinesi işidir kişinin, lafına bakılmaz' atasözünüde doğrular nitelikte. erbakan hocamın meşhur sözüdür 'Hakikat; zeytin yağı gibidir, eninde sonunda su üstüne çıkar.'
      Beğen (13)          Beğenme (1) 
FATİH BULUT
OF

28.10.2010

MENLOZ'UN DELİLERİ SİZEDE BU YAKIŞIRDI.ANLAYAN ANLADI.
      Beğen (0)          Beğenme (2) 
İstanbul
İstanbul

28.10.2010

KAZLIÇEŞMEYİ DE DOLDURURUZ İSTANBULU DA YENİ ŞAFAK KENDİNİ DÜŞÜNSÜN
      Beğen (17)          Beğenme (2) 
İzmirden sofi
izmir

27.10.2010

hocam izmir yanında boşver bunları
      Beğen (4)          Beğenme (1) 
kürşat
istanbul

31.10.2010

ajans5 Allah senden razı olsun devam inşallah
      Beğen (7)          Beğenme (2) 
AZİZ
ANKARA

27.10.2010

ÜSTADIM BOŞVER SEN AKPLİLERİ SENİNLEYİZ İNŞALLAH
      Beğen (6)          Beğenme (2) 
murat
İstanbul

27.10.2010

Hocam seni seviyoruz Milli Görüş yanındadır.
      Beğen (11)          Beğenme (2) 
murat
İstanbul

27.10.2010

hocam senden allah razı olsun.seni seviyoruz Allah için
      Beğen (5)          Beğenme (2) 
Suni
İstanbul

27.10.2010

eee kıymetli hocamız, Fatih altaylıya çıkarsa sonunda böyle konuşmaya başlar tabi okumadığı şey hakkında. kaldı ki türkiye'deki ilahiyatçılarda bunun bir tefsir çalışması olduğunu artık kabul etmiştir.
      Beğen (0)          Beğenme (17) 
Kemalattin
İstanbul

27.10.2010

insan kitap yüklü de olsa kemalat farklı bir şey yoksa bir insan bu kadar ayet hadis ezberleyipte fatih altaylı nın gazına gelirmiy di ? Ah gerçek büyüklerimiz ah sizin kıymetinizi hakikaten bilemiyoruz
      Beğen (1)          Beğenme (18) 
osman
İstanbul

28.10.2010

Allah razı olsun hocam tokat gibi cewap vermişsin. cübbeli bu işler sakal uzatıp yok efendim ben milleti sıkmamak için esprili sohbet ediyorum ona buna taş atmaya benzemez o taş sana öyle bi çarparki sakalların ters döner
      Beğen (1)          Beğenme (21) 
Nuri Akgül
İstanbul

28.10.2010

Vatikan onaylı hocalara 'hayır'.Bir insan doğru bir şey söyleyince adı provakatör mü oluyor?Bu milleti bölme adına denmedik söz bırakmayanlar barış elçisi bandollü,beraber olalım diyenler,diyalog projesine hayır diyenler şucu,bucu diye öcü gösteriliyor.Milletçe ne hale geldik?ABD-AB imanı adına onlara ait nice plana payanda olmak kimilerince şirinleşme,ılımlı olma diye yutturuluyor.Haçlı safında yer alanlar aynaya baksınlar.
      Beğen (10)          Beğenme (2) 
Dursun
İstanbul

25.10.2010

yen şafak gazetesini yeni çıktığında sürekli alıyordum kuponla kitap veriyorlardı tüm kuponları eksiksiz biriktirdim ama kitapların yarısını vermediler o gün bu gündür bir daha almadım da okumadımda
      Beğen (4)          Beğenme (1) 
Ahmet Derman
İstanbul

28.10.2010

Ahmet Efendi,diyorsunuz ki: 'Bu gazete bunu ispat etmelidir, eğer ispat etmezse bu şerefsizliktir ve şerefsizlik Müslümanlığa yakışmaz' diyorsunuz. biz mevlanadan öğrendik ki sövene dilsiz,vurana elsiz,kırana gönülsüz olmak gerek. müslüman din adamının dili üslübu yumuşak olması gerek.tepkinizi ne çirkin ifadelerle ortaya koymuşsunuz.bir siyasetçinin şerefsiz sözünü kullanmasıyla din adamının kullanması aynı mıdır?ayet çıkan hadis çıkan ağızdan küfür o kadar kolay çıkar mı?
      Beğen (3)          Beğenme (18) 
Han
Kastamonu

28.10.2010

sanane adamın saçından sakalından bir insanı dış görünüşü ile ne diye değerlendiriyorsun sen nasıl istediğin gibi giyinyorsan oda giyinir
      Beğen (4)          Beğenme (1) 
Anıl
,stanbul

27.10.2010

yeni şafak biraz abartmış sanırım ilk önce cemaati arayıp bilgi alması lazımdı.
      Beğen (3)          Beğenme (2) 
Kutsal Darbe
Adana

25.10.2010

Ahmet hocaya saldırıların zamanı da çok önemli.. Müslüman olmayanların cennete giremeyeceğini bunu söyleyen alimlerin yanlış yaptığını söyledi ve bir yerler
      Beğen (2)          Beğenme (1) 
helim
istanbul

25.10.2010

hocamdan ALLAH
      Beğen (1)          Beğenme (1) 
Mustafa Balkaya
İstanbul-sarıyer

28.10.2010

SAMAN gazetesini millete zorla pazarlıyorsunuz. okullarda okuyan ögrenciler vasıtasıyla velileri zorla abone yapıyorsunuz. Ticari ilişkilerdede zorla gazte anoneliği ve kurban hisse alıyorsunuz . Hepsi haram olsun Yoksa sizin gazetenizibayiden alan yok ögrencileri dilenci yetiştiriyorsunuz sizden mezun bile olsa peşlerini bırakmıyorsunuz. önce biz sonra ailen diyorsunuz. elbet sizinde bu oluşturduğunuz saadet zinciri kırılacak, gün gelecek hesap sorulacaktır. böyle biline...
      Beğen (9)          Beğenme (3) 
Mürid
Çarşamba

27.10.2010

Allah'ın izni ile Hak hakim olacak Yeni Şafak gibi Batıllar yok olacak.
      Beğen (11)          Beğenme (2) 
Osman Aldemir
İstanbul

28.10.2010

Ah ajans5 ah sen olmasan kimlere kalmıştık. Allah bu siteyi kurandan da bu siteyi yönetenden de razı olsun
      Beğen (10)          Beğenme (1) 
Hasan Duran
İstanbul

25.10.2010

Ajans5.com'a teşekkür ediyoruz. İki gündür Hocamın sözcüsü oldular resmen başka hiç kimse haber bile yapmazken onlar bütün tepkileri çekmek pahasına da olsa bu görevi üstlendiler
      Beğen (8)          Beğenme (1) 
Sabriye
İstanbul

25.10.2010

Meyveli ağacı taşlarlar hocam sen çok güzel yetişmiş olgun bir meyvesin ve bunu bilen din düşmanları seni nereden taşliyacaklârini bilmiyorlar hasbinallâh ve niğmel vekil çekelim ve bu din düşmanlarını ve bu fikiri savunanları allaha havale edelim allah hocam dan gani gani razı olsun
      Beğen (5)          Beğenme (1) 
Ayşegül
İstanbul

25.10.2010

O gazeteye sadece aciyorum kaybediceni bile bile kendini böyle bir çıkmaza zorla soktu zavallılar yazık çok yazık
      Beğen (4)          Beğenme (2) 
Adem
Ordu

28.10.2010

HOCAM ALDIRM SENİNLEYİZ. BURDAYIZ...ŞUURLANDIK, ÇELİKLEŞTİK, GELİYORUZ İNŞALLAH
      Beğen (11)          Beğenme (1) 
Mahmut Osmanoğlu
Bursa

28.10.2010

SÖZLE ÇIKARILAN FİTNE KILIÇLA ÇIKARILAN FİTNE GİBİDİR YALAN SÖYLEMEK İFTİRA ETMEK İLE ÇIKARILAN FİTNE KILIÇLA ÇIKARILAN FİTNEDEN DE KÖTÜDUR SAFAK GAZETESİNIDE ALLAH'A HAVALE EDİYORUM MEVLAM YALANCILAR VE FİTNECİLERE KARSI BİZE YARDIM ETSİN
      Beğen (10)          Beğenme (2) 
Sofi
Adana

25.10.2010

Hocam senden Allah razı olsun. Yeni Şafak sana gelince Allah'ın laneti seninle olsun
      Beğen (3)          Beğenme (1) 
Kevser
Isparta

25.10.2010

ah hocam..allah sizden razı olsun binlerce kez,,uğraşanlara da allah ne yapacagını bilmez mi hiç,,ona havale edelim..biz de sadece o nun rızası için uğraşmaya devam edelim.
      Beğen (3)          Beğenme (1) 
Zehra
İstanbul

25.10.2010

işleri güçleri yok bizimle ugrasıyolar ALLAH hidayet ihsan eylesin.
      Beğen (1)          Beğenme (1) 
Feyzullah
Kocaeli

28.10.2010

Hoca stand up yapsana. Bu ülkeye yeni 28 şubat yaşatmaya calısıyorsun sanırım ama yemezler.
      Beğen (0)          Beğenme (18) 
Atalay
Bayburt

25.10.2010

yeni şafak kime hizmet ettiği belli zaten ne beklenirdiki...
      Beğen (3)          Beğenme (1) 
Hak yol
İzmit

25.10.2010

Hak gelir batıl gider hocam takma kafana
      Beğen (7)          Beğenme (1) 
FATİH BULUT
OF

28.10.2010

YENİ ŞAFAK GAZETESİ PATRONLARI OLAN ALBAYRAKLAR, UTANIN.HANGİ YÜZLE OF'A GELECEKSİNİZ.İSLAM'IN BAYRAKTARLIĞI'NI YAPAN MAHMUT HOCA EFENDİ GİBİ BİR ZATA AYNI ZAMANDA GURUR DUYDUĞUMUZ HEMŞEHRİMİZE NASIL İFTİRA ATARSINIZ.TÜÜÜ SURATINIZA. YAZIKLAR OLSUN. BU KADAR HARAM YERSENİZ OLACAĞI BUYDU.SİZDEN UTANIYORUZ.
      Beğen (15)          Beğenme (1) 
Sevgi
İstanbul

28.10.2010

Akp'ye oy veren tarikatçiler buyrun bu sizin eseriniz. Hadi kurtarsın sizi şimdi Akp. Ne diim şimdi Yeni Şafak'a sövsem ne geçecek elime aman banane ya ne haliniz varsa görün
      Beğen (3)          Beğenme (1) 
Derviş
Adıyaman

25.10.2010

Hoca fetvayı verdi. Ne diyor bu ve bunun gibi yayınları okumayın evinize sokmayın. Herkes iptal ettirsin kardeşler
      Beğen (7)          Beğenme (1) 
ferda
İstanbul

25.10.2010

Ahmet hoca haklı dogru soyluyor
      Beğen (2)          Beğenme (1) 
Burak
İstanbul

25.10.2010

Yeni Şafak varsa ben yokum arkadaş. Bu gazeteyi evinize sokmayın
      Beğen (6)          Beğenme (1) 
Recep Tayyip Erdoğan
İstanbul

28.10.2010

Bırak da hoca tam başörtüsü çözülecği anda bu program nerden çıktı onu söyle? Yeni Müslüm Gündüz sesleri mi duyuyoruz burda? Orda 3-5 kişi mutlu olacak diye koskoca ülkeyi yakamayız kusura bakma
      Beğen (1)          Beğenme (25) 
Tufan
İzmit

27.10.2010

ahmet hoca hakli yeni sfak gazetesi iddiasini ispatlamaya mecburdur.
      Beğen (2)          Beğenme (1) 
ZAMAN
ZAMAN

28.10.2010

BAZILARI ZAMAN OKUMUYORUZ ARTIK DEMİŞ SORUYORUM SİZE SANKİ ZAMAN MI OKUYORDUNUZ DA BURDAN TEHDİT EDİYORSUNUZ. AYRICA SİZİN OKUMANIZA İHTİYACIMIZ YOK. BİZİM GAZETİMİZİ TÜM DÜNYA OKUYOR. ÖNCE O GÖZLÜKLERİ ÇIKARIP GELİN KARŞIMIZA
      Beğen (1)          Beğenme (27) 
Burak
Konya

27.10.2010

CÜPPELİYE FETHULLAH GÜLEN OPERASYONU YAPILDI
      Beğen (9)          Beğenme (4) 
Oktay
Danimarka

25.10.2010

Danimarka'dan tüm nakşilere selam olsun. Yolumuz İslam yolu. Partimiz Saadet Partisi kardeşlerimiz sizlersiniz inşallah
      Beğen (9)          Beğenme (1) 
Bacınız
Ankara

28.10.2010

Zalimler için yaşasın cehennem.
      Beğen (10)          Beğenme (1) 
Irmak
Hatay

25.10.2010

Üzülme, sıkılma, yıkılma herkes üstüne geliyorsa bil ki sen hak yoldasın
      Beğen (12)          Beğenme (1) 
Sızıntı
İstanbul

28.10.2010

Eeee çıkıp orda burda Saadet'e çalışırsan olacağı budur hoca. Git saadet izin alsın senin programın
      Beğen (1)          Beğenme (20) 
Hatice
Almanya-Munih

28.10.2010

mahmut efendi sp kongresine erbakan hocaya iki elçi yollamıştı duacı olduklarını bildirmek için.tabi akp yardakçısı yenişafak dururmu.28 şubatçıların aynısı.birde kime ve neye hizmetse jetsıkili fotoğrafınıda koymuşlar.bu vebalin altında kalırsınız inşallah
      Beğen (14)          Beğenme (1) 
Muhammet
Çin

28.10.2010

Hocam Çin'den selam olsun. Allah sizi önümüzden ayırmasın ellerinizden öperiz. Mahmut Efendiden de Allah razı olsun
      Beğen (8)          Beğenme (1) 
Osman
İzmir

28.10.2010

cok saygi deger muhterem ve aziz milletimiz. Allah hepimize hidayet versin, versinki artik su sionistlerin tek düsmani milli görüs camiasi ve ismailaga camiasi oldugunu görüp hakka sarilalim.
      Beğen (5)          Beğenme (1) 
Musa
Urfa

25.10.2010

Hocam değil 2 milyon sen iste 5 ilyon kişiyi o alana yığarız Allahın izni ile
      Beğen (6)          Beğenme (1) 
Buğra
Erzincan

28.10.2010

Ya Rabbi? Nasil bir türkiye burasi ya rabbi? Papazlar toplanti yapar kimseden ses yok hatta peygamberime küfreder kirmizi haliyla basbakan onu karsilar. Kiliseler acilir ses yok kimseden. BUKADAR NARKOZLANMIS olamaz benim milletim.
      Beğen (11)          Beğenme (1) 
Ahmet
Edirne

27.10.2010

yeni şafak+zaman+akit okumuyoruz..okutmuyoruz.
      Beğen (10)          Beğenme (4) 
Şuheda
Kayseri

25.10.2010

Bakıyorumda bazı AKPli nurcu arkadaşlardün önünde oy ver diye yalvardıkları hocanın karşısına geçmişler. Bu hocalar olmasaydı siz o olayları rüyanızda görürdünüz yazık size çok yazık
      Beğen (8)          Beğenme (1) 
Serkan Gül
İstanbul

28.10.2010

Arkadaşlar Yeni Şafak haberi yaptı AKP düğmeye bastı bence... İsmailağa'da bulunan gizli AKP'liler bunu yaptırdı. Çünkü Hoca Efendi SAadet ve Erbakan dedi.
      Beğen (12)          Beğenme (2) 
Kağan
Giresun

25.10.2010

Hocam senden Allah razı olsun. Sen ve senin gibiler oldukça bu ülkede batıl hakim olmayacaktır. Seni çok seviyorum
      Beğen (7)          Beğenme (0) 
AK TÜRK
SAMSUN

28.10.2010

HOCA HOCA YAT KALK BAŞBAKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN'A DUA ET DUA. HERKES YERİNİ VE GÖREVİNİ BİLSİN. ERBAKAN'A YANAŞARAK BU İŞLER OLMAZ
      Beğen (1)          Beğenme (28) 
zenci musa
sudan

11.01.2014

hah hocam kitabin ortasindan konus yoksa bizi yutacak bu vampirler,hocam düsmandan dost ayidan post olmazdemi o zamn her keze anlatalim düsmanla isbirligi yapanlari icimizdeki ayilari bunlari Allah islah etsin ama hicde öyle görünmüyr is cünki dönülmez bir yola girmisler cocuklari bile yoldan cikmis para pul pesinde bunlar bu yoldan dönse ilk karsi cikanda kendi karilari ve cocuklari olacak bundan dolayi islerinin devami icin dünyayi fitne fesada sokmaktan geri kalmazlar cünki bunlar bir ekip...
      Beğen (2)          Beğenme (3) 
Talip
İstanbul - Fatih

25.10.2010

hocam yetiş bu ikiyüzlüleri inlerine gönder..
      Beğen (3)          Beğenme (2) 
Afyoni
Afyonlu

28.10.2010

Fethullah Gülen hocaefendiye böyle sözler sarf ettiğiniz için izi kınıyorum. Hocaefendi sizin gibi medyatik olmadığı için sizin gibi tv tv gezmediği için sizlerin saldırısıyla karşılaşıyor
      Beğen (2)          Beğenme (21) 
Hacer
İStanbul

25.10.2010

Allah bu organizasyonu engel olmaya calısan şerlerden bizleri korsun. Allahım ayağımızı sabit kıl
      Beğen (3)          Beğenme (1) 
Mürid
Edirne

28.10.2010

Zaman+yeni şafak+star+akit +taraf bunlar aynı yolun yolcularıdır..bizim gazetemiz MİLLİ GAZETE dir.
      Beğen (22)          Beğenme (2) 
Yusuf Akan
İstanbul

25.10.2010

yeni şafak gazetesinin sahibi ve yazarları siz hiçAllahtan korkmuyormusunuz sizin hiç ahiret inancınız yokmu siz hiç iftfranın büyük günah olduğunu duymadınızmı siz bir müslümana bununasılyaparsınız
      Beğen (3)          Beğenme (2) 
Ak Parti İstanbul Gençliği
İstanbul

28.10.2010

Hoca Kazlıçeşme'ye 2 milyon kişi getirecekmiş.Ne zannediyorsun hoca sen kendini. Ak Parti size destek olmasaydı çarşambada kendi kendinize çalıp kendi kendinize söyleyecektiniz. Bırak ya
      Beğen (2)          Beğenme (23) 
Serkan Bal
Tekirdağ

25.10.2010

Hocam bu halk aptal değil diyorsunuz ama ben katılmıyorum. Bu halk böyle oldukça semer vuran çok olacak. Hıristiyana izin verenler Müslümanlara izin vermiyor...
      Beğen (7)          Beğenme (2) 
oSMAN
Diyarbakır

25.10.2010

Mahmut Efendi hazretlerine atılan bu iftirayı dile getirdiğiniz için Allah razı olsun hocam
      Beğen (3)          Beğenme (1) 
Rıza
İstanbul

28.10.2010

Hocam senin sayende cübbe sarık giyenler öcü gibi görünmekten kurtuldu. Allah raz olsun. Tvlere çıkman çok güzel
      Beğen (4)          Beğenme (1) 
Nur
İstanbul

28.10.2010

Hoca diyorsunki bu programı amerikaya söz verenler iptal ettirdi. birileri amerikaya söz verdi. Burda fethullah gülen hocaefendimizi hedef gösteriyorsun. Soruyorum sana bunu söylerken İslama hizmet eden birini hedf göstereek mutlu musun
      Beğen (2)          Beğenme (18) 
Hülya Aydoğan
Konya

28.10.2010

Hocam ehli Sünnet'in kılıcı durumundasınız. Her geçen gün daha da parlayarak devam ediyorsunuz. Sakın geri adım atıp yılmayın. Kınayanların kınamasından korkmayın hocam
      Beğen (3)          Beğenme (1) 
ŞÜKRAN
İSMAİLAĞA

28.10.2010

Hocam Hürmetlerimizi sunuyoruz. Yeni Şafak'ı kınıyoruz ve aboneliğimi iptal ediyorum
      Beğen (8)          Beğenme (1) 
Kamuran

28.10.2010

Hocam o dediğiniz kişiler Amerikadan gelemiyor zaten
      Beğen (5)          Beğenme (1) 
Fatih
Bursa

25.10.2010

Hocam sen hakkı söylüyorsun. Hakkı söyleyen de sürekli taşlanacak. Sen üzülme yolunda devam et
      Beğen (2)          Beğenme (1) 
Kadir
Bursa

25.10.2010

Otobüsleri iptal ettik. Fakat keşke iptal etmeseydik ve yine de otele gelip görseydik o kadar alimi
      Beğen (5)          Beğenme (1) 
Serkan Gül
İStanbul

25.10.2010

Hocam arkandayız yanındayız seninleyiz
      Beğen (9)          Beğenme (1)