Mahmut Efendi'ye 'İslam'a Üstün Hizmet' ödülü- Video

25.10.2010 10:59:57

'Uluslararası İnsanlığa Hizmet Sempozyumu', sona erdi. Üç gün süren sempozyumun sonunda yapılan ödül töreninde İsmailağa Cemaati lideri Ma

En Çok OkunanlarTOPLU SMS ARTIK ÇOK UCUZ

'Uluslararası İnsanlığa Hizmet Sempozyumu', sona erdi. Üç gün süren sempozyumun sonunda yapılan ödül töreninde İsmailağa Cemaati lideri Mahmut Ustaosmanoğlu'na, 'İslam'a Üstün Hizmet' ödülü verildi.

Hindistan Hyderabad Al Mahad Ul Aaali Ali İslami Üniversitesi ve Marifet Derneği tarafından düzenlenen ve 3 gün süren 'Uluslararası İnsanlığa Hizmet Sempozyumu', sona erdi. Sempozyuma, 41 ülkeden gelen 300'ü aşkın İslam âlimi ve 3 bini aşkın kişi katıldı.

İsmailağa Cemaati lideri Mahmut Ustaosmanoğlu, güvenlik önlemleri altında salona alındı. Tekerlekli sandalyeyle salona getirilen Ustaosmanoğlu'nun getirildiği sırada basın mensupları arasında arbede yaşandı.

Törende konuşan 'Cübbeli Ahmet Hoca' olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, "İki gün önce 'Mahmut Ustaosmanoğlu ve Yusuf El Kardavi'nin ismini istismar ediyorlar' diye haber yapanlar bugün 'Katıldılar, yemek yediler' diye haber yaptılar. Yüzsüzler, utanmazlar, Allah hayâ versin. Bugün burada, bu kadar âlimle nefes almak, cennet bahçesine şimdiden girmektir." dedi.

Törende, Mahmut Ustaosmanoğlu'na 'İslam'a Üstün Hizmet' ödülü verildi. Ustaosmanoğlu'na ödülünü Eş Şeyh Halid Seyfullah Rahmani verdi.

 10 BİN SMS SADECE 150 TL       
(2,8 puan)/7
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karaktersiz ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Kalan Karakter: 500
mehmet doğan
elazığ

16.11.2010

Mesele ne Mahmut efendi, ne cübbeli ahmet...
Mesele Mahmut Efendi'nin 2 adamını Saadet Partisi'nin kongresine göndererek Erbakan'a biat ettiklerini bildirmeleri. Yeni Şafak ve onun arkasındaki güçler bundan dolayı rahatsız oldular. Her olayın bir görünen ve bilinen yüzü bir de derini vardır.
      Beğen (6)          Beğenme (3) 
Ahmed Daşdan
ankara

20.09.2013

İslama hizmet ödül ve ecrini ancak ve yalnız Allah verir İhlas esas olmalı.tarihte varmı bu törenin benzeri bu cüretkarlıktır ne mevlana halid-i bagdadi ne imam-ı rabbani böyle bir şey yapmamış Tarikatı muhammediye asm da böyle bir şey yok bu bid-a dır kim alırsa alsın kim verirse versin degişmez
      Beğen (2)          Beğenme (11) 
Yelda
İstanbul

20.09.2013

Dünya kabul etti Evliyadan olduğunu .... Sempozyumda 42 ülkeden 320 alim adına konuşan lüblan akkar müftüsü usame rufai yaptıgı açıklamada 320 alim adına aldıgımız kararı açıklıyorum MAHMUD ef di hazretlerini yüzyılımızın müceddidir.hem hicri 15 asır miladi 21 asrın müceddididir dedi.ve EfENDİ hazrerimizede ödülü verildi...
      Beğen (12)          Beğenme (2) 
ahmet
istanbul

20.09.2013

yeni şafaktakiler çok üzülmüşlerdir.onlar yahudilerin verdiği ödüllere çok seviniyorlar.birde numan beyi çoook seviyorlardı.ama onunda görevi bittiği için sevgileri buraya kadarmış.erbakan hoca oyunu bozdu.
      Beğen (12)          Beğenme (2) 
Hakkı
Bolu

20.09.2013

Bu cemaat çok değerli bir cemaat olup onbinlerce kişinin gönlünde taht kurmuştur.benim gibi sempatizan olanlarıda vardır.İslama hizmetleri çoktur.Tanımayanlar görmeyenler boş konuşmasın.
      Beğen (8)          Beğenme (1) 
ORHAN GÜNDOĞDU
istanbul

27.10.2010

yeni şafak a boykot
      Beğen (12)          Beğenme (1) 
MİLLİ GÖRÜŞÇÜ
İstanbul

20.09.2013

Yeni şafak'ın marifetleri saymakla bitmez. Bu saldırıdan öncede Milli Görüş Liderine Ölçüsüz ve haddi aşan saldırılarda bulunmuşlardı.Malumunuz bir zamanlar Saadetin başında Numan Kurtulmuş vardı. Onunda en büyük destekçilerinden biri bu gazete idi.

Kurtulmuş Yeni şafak'ı ziyaretinde patronla aralarında şu konuşma geçer.

Patron; Numan bey çok iyi gidiyorsun sakın Erbakanla yanyana görünme.

Elbette ..... bey ben onunla yanyana gelmemek için özel bir itina gösteriyorum. Onun ..... gezisini bile kabullenmedim..vs konuşma uzayıp gider.

Acaba Yenişafak'ın çizgisini bozmayan müslümanlarla alıp veremediği ne? Bilen varsa söylesin ben çözemedim.
      Beğen (9)          Beğenme (2)