Mercedes-Benz sponsor oldu

26.08.2010 11:44:14

Mercedes-Benz Türk, Dünya Basketbol Şampiyonası'nın Ana Sponsoru oldu

En Çok OkunanlarTOPLU SMS ARTIK ÇOK UCUZ

Türk Milli Basketbol Takımları'nın resmi sponsorluğunu 2001 yılından bu yana sürdüren Mercedes-Benz Türk, 2010 FIBA Dünya Basketbol Şampiyonası'na da Ana Sponsor oldu.

Mercedes-Benz Türk, sponsorluk kapsamında Türkiye Basketbol Federasyonu'na şampiyona süresince kullanmak üzere 24 takım otobüsü, 6 basın otobüsü, 45 Viano, 18 Sprinter ve 16 otomobil tahsis etti.

Şirketinin dokuz yıl gibi uzun bir süredir Basketbol Milli Takımlarını desteklediğini ve başarılarını memnuniyetle takip ettiğini belirten Mercedes-Benz Türk Direktörler Kurulu Başkanı Wolf-Dieter Kurz, konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Türk Milli Takımı’nın başarıları sonucu Dünya Şampiyonası Türkiye’de yapılıyor. Bu ülkenin tüm dünyaya tanıtımı için olağanüstü bir fırsat. Şampiyonanın en mükemmel şekilde gerçekleştirilmesi için gerekli araçları Türkiye Basketbol Federasyonu’na tahsis ederek üstümüze düşen görevi yapmaktan gurur duyuyoruz. Türk Milli Takımı’nın başarılarını heyecanla bekliyoruz”.

Türkiye Basketbol Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Demirel ise

Mercedes-Benz Türk’ün FIBA organizasyonuna verdiği desteği şu sözlerle değerlendirdi: "Mercedes-Benz Türk 2001 yılından bu yana Türk basketboluna destek olmaya devam ediyor. Yıllardır Milli Takımlar’ımızın en konforlu biçimde seyahat etmelerini sağlayan, ülkemizde düzenlenen en önemli spor organizasyonu olan 2010 FIBA Dünya Basketbol Şampiyonası'na 'Ana Sponsor' olarak bu desteği daha da ileriye taşıyan Mercedes-Benz Türk'e teşekkür eder, Türk basketboluna olan katkılarının önümüzdeki yıllarda da artarak devam etmesini dilerim".

otomobil.com.tr


10 BİN SMS SADECE 150 TL       
(2,6 puan)/9
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karaktersiz ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Kalan Karakter: 500