Cübbeli Ahmet'ten AKP'ye sert sözler

11.08.2009 09:25:36

Cübbeli Ahmet ismiyle tanınan Ahmet Ünlü bir konuşmasında AKP hükümetine öyle sert konuştu ki duyduklarınız karşısında şok olacaksınız

En Çok OkunanlarTOPLU SMS ARTIK ÇOK UCUZ

Murat Tabaru'nun haberi;

Cübbeli Ahmet ‘ten AKP’ye  yaylım ateşi
Cübbeli Ahmet ismiyle tanınan Ahmet Ünlü bir konuşmasında AKP hükümetine öyle sert konuştu ki duyduklarınız karşısında şok olacaksınız.Cübbeli Ahmet  AKP’yi koyu bir İsrail yanlısı olarak tanımlarken kendisinin ise Filistin’in yanında olduğunu gösterdi.

Gazze’deki Müslümanların iniltisini duymuyor musunuz?
Cübbeli Ahmet AKP’nin birçok vekilinin İsrail dostluk grubuna üye olduğunu belirtirken sözlerine şöyle devam etti: Şu Gazze’deki Müslümanların iniltisini duymuyor musunuz?  Peki bu Yahudi’ye hala nasıl dostluk düşünürsünüz? Bu Yahudi’nin arkasında Hristiyanlar var. ABD iste bu savaşı durdurur mu? Tabi ki durdurur ama durdurmuyor,Filistinliler’in ölmesi Amerika’nın umrumda değil.

Obama’yı evliya yapacaktınız!
Obama’nın Türkiye’ye gelişini ve Türk medyasının Obama’ya karşı tutumunuda  eleştiren Cübbeli Ahmet: Obama Türkiye’ye geldi onu Müslüman olarak tanıttınız. Az kalsın Obama’yı evliya yapacaktınız. Adamın babası Müslümansa kendisi Müslüman mı oluyor? Kardeşi Müslümansa kendisi Müslüman mı oluyor? Böyle Müslümanlık olur mu? Hurafeler uydurtuyorlar size. Hristiyan ve Yahudi’den bize dost olmaz.
Bir de çıkıp Yahudi dostluk gurubundan istifa ediyoruz diyorlar
İsrail’in mazlum Filistin’e karşı acımasızca uyguladığı katliamları tüm dünya görmesine rağmen AKP’li vekillerin hala Yahudi dostluk grubuna üye olduğunu ve seçim zamanı geldiğinde sırf Müslümanlara yakın görünebilmek için istifa ettiğini ifade eden Cübbeli Ahmet şöyle konuştu:Yahu siz ne zaman Yahudi dostu oldunuz ki şimdi istifa ediyorsunuz! Oraya üye olurken bize sormadın da şimdi istifa ediyorsun.Özrün kabahatinden büyük.


Meclis’te 312 milletvekili Yahudi dostluk gurubu üyesi.Kanmayın Bunlara!
Cübbeli Ahmet Hoca eleştirilerine bu kadarıyla yetinmedi.Meclis’in büyük bir çoğunluğunun özellikle AKP’li vekillerin Yahudi dostluk gurubuna üye olduğunu  belirtirken,AKP’li vekillerin İsrail dostluk gurubundan ayrılma nedenini ise seçimlere bağladı.Cübbeli Ahmet şöyle konuştu:Meclis’in büyük bir çoğunluğu Yahudi dostluk gurubu üyesi.Şimdi baktılar ki İsrail  Filistin’de katliam yapıyor. Bunu seçimlerde kullanmak amacıyla istifa ediyorlar. Nasıl olsa seçimi kazanırsalar Yahudi dostluk gurubuna tekrar üye olurlar. Bunlar tiyatrodan başka bir şey değildir. Kanmayın bunlara inanmayın.

Recep Tayyip Erdoğan BOP üyesi
AKP Genel Başkanı ve Başbakan Erdoğan’a ağır yüklenen Cübbeli Ahmet. Büyük İsrail Projesi’nin dünya üzerinde 3 tane eş başkanı olduğunu bunların bir tanesinin ise Başbakan Erdoğan olduğunu vurguladı. Cübbeli Ahmet Başbakan Erdoğan’a şu sözlerle hitap etti: BOP ne demektir? BOP İsrail’in hakim olduğu büyük İsrail demektir.Bu projenin dünyada üç tane başkanı var.Bu üç başkandan birisi de Türkiye.

Bize kendi içimizden zarar getirdiler
AKP Hükümetinin İslamcı duruşunu da eleştiren Cübbeli Ahmet,AKP’nin dış güçler tarafından yönetildiğini ve dış güçlerin Müslümanları uyuttuğunu dile getirdi. Cübbeli Ahmet şöyle devam etti: Biz ne yapacağız? Bunlarda bizim içimizde demesek AKP’ye aldanmayacağız.Ama bu da Müslüman diye diye bugün geldiğimiz hale bakın.Irak kan ağlıyor Müslümanlar mahvoldu gitti.Milyonlarca kadının namusuna tecavüz edildi,milyonlarca insan öldürüldü.Bakın Irak, ,Filistin,Afganistan ,Çeçenistan,D.Türkistan bu vaziyette dünyada bütün zulme uğrayanlar Müslümanlar…Peki biz neden hala bunlar da bizden diyerek peşinden gidiyoruz? Ey Müslümanlar uyanın artık.

Cübbeli Ahmet’in bu sözleri tartışmaya yol açacağı görünürken,bugünler de yapılan anketlerde ise AKP hükümetine karşı halkımızın özellikle ekonomik yönden güveninin azaldığı veBaşbakan Erdoğan’ın ise bu durum karşısında ne yapacağı merakla bekleniyor.10 BİN SMS SADECE 150 TL       
(2,2 puan)/5
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karaktersiz ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Kalan Karakter: 500
unable

28.01.2018

Delikanlı bir "Müslüman" çıkıpta,Hoca'nın YALAN söylediğini kanıtlasın. Kibir-İnat hasletleri,şeytan hastalıklarıdır.Tedavi olun.Tayyip'e bu kadar bağlanacağınıza,ALLAH (c.c.) a bağlansanız,cennette döşeklerinizin hazır olması içten bile değildir.Emr-i bil maruf olmasa susacağım,lakin......
      Beğen (2)          Beğenme (2) 
Müslüman-türk

28.01.2018

Hocam bu ülkede kral çıplak demek yasaktır. Sen deme cesareti göstermişsin helal sana. Söylediklerinin hepsi doğru. akepelilier inşallah kur'an ayetini okur ve onuda inkar etmezler inşallah. Çünkü ülkenin satıldığını ve yerle bir olan ekonomiyi inkar ediyorlar hep.
      Beğen (3)          Beğenme (0) 
HARUN BEYAZKAYA

28.01.2018

Hocom ALLAH RAZI olsun . siz nekadar deseniz de akp ye bu millet yine oyverecektir.müslüman ayğıyla milletten oy alıyorlar.
      Beğen (5)          Beğenme (1) 
vuslatım vahdet

28.01.2018

bunlar bızım yenı duyduklarımız degıl ancak gorunen o kı bazı arkadaslar (akepe liler ) yeni duymuşlar yada yenı duymus gıbı davranmak ıslerıne gelıyor.. konuyu ergenekona kadar baglamıssınız pravo.. ısmaıl aga cemaatının bazı hocalarının akepe tarafından ne yazık kı kurslara yapılan maddi yardımlarla satın alındıklarını bılıyoruz.. ne efendı hazretlerının nede cubbeleının bugun oldugu gıbı bundan oncesındede akepe tarafgırlıgı olmamıştır.. hocam rabbım sızden razı olsun.. saadetle selamete ınş.
      Beğen (2)          Beğenme (1) 
eneszafer

28.01.2018

EHVEN-İ ŞER" NE DEMEKTİR? dıyen kardesım ıkı kotuden daha az kotu olanı secmektır akp kotuler arasında en ıyısı mı yoksa en basında mı gelıyor kotuler arasında sakın SP demesın dıyen sp nın neyı nı gordun bop es baskanı mı oldu ırakı vurmak ısteyen abd ye ust mu teskıl ettı Allah bızlerı nıfak alametlerınden korusun chp fıkrı neyse o akp de o olsun karısık selametle kalınız HAKKI HAKK BILIP ONLA AMEL ETMEYI BATILIDA BATIL BILIP ONDAN KACMAYI NASIP ETSIN
      Beğen (1)          Beğenme (1) 
misafirhane

28.01.2018

İstersem 100 farklı konuşma birleştirilmiş olsun. Kur'an'da yahudi ve hristiyan dostluğuyla ilgili o ayet var mı yok mu. Haşa onu da mı birleştirerek oluşturdular. Bunları dost edinme diyorsa edinmeyeceksin. Onlarla dost edineni de dost edinmeyeceksin. İşte bu kadar...
      Beğen (1)          Beğenme (0) 
Osman DEMİR

28.01.2018

ağzınıza yüreğinize sağlık hocam.ey akpliler uyanın.uyanın.uyanın...........
      Beğen (2)          Beğenme (1) 
Huseyin

28.01.2018

Hocam bile akp'li vekillerin siyonist rejim yanlısı oldugunu gormuşse bize bişi demek düşmez.Birlik olucağımıza dagılıyoruz.Yok su kurtmus,cerkezmiş,şiimiş ,sünnimiş diyoruz.
      Beğen (1)          Beğenme (1) 
gökhan

28.01.2018

bence bu konuşmalar oradaki muhabbetınden degil toplanmış birleştirilmiş konuşmalar 2000 dede bir kaseti çıkmıştı televizyonlarda depremle alakalı neler diordu ordakilerde kesilip kesilip tam metnini dinletmediler kasetlerde salak olmayın konuşmaya bakın agız okumaya bakın konuşma bitiyor halen dudakları tepişiyor arada göruntüler koyuyorlarki anlasılmasın iyi işçilik yapmışlar teknolojiyi iyi kullanıp uyutmaya çalışmışlar ama yemezler kardeşim bu yazıyı okuyanlar lütfen tekrartekrar dikkatlice izlesin
      Beğen (1)          Beğenme (2) 
BREZİLYALI BAŞKANI SEVEN HAİN TÜRK

28.01.2018

BİRİ ÇIKMIŞ BREZİLYA BAŞKANINI ÖRNEK GÖSTERMİŞ.KARDEŞ KENDİNE GEL.DİNİNE,İMANINA,BAYRAĞINA SAHİP ÇIK
      Beğen (1)          Beğenme (1) 
Abdul

28.01.2018

Rahmetli bi hocaefendi vardı (bilenler bilir) "Akılsız müslümanlar, ahmak mülümanlar." diye şimdiki mülümanları eleştirirdi. 6 milyar insanlık aleminin 2,5 milyarı müslüman (gayri müslimlerin çocuklarnı da sayarak) ve dünyada müslümaların çektiği sıkıntıya bakın. Aptal müslümanlar, Ahmak müslümanlar!
      Beğen (1)          Beğenme (1) 
muhammet

28.01.2018

bi kişide çıkıp bu adam yalan söylüyor diyemiyor çünkü hepsi doğru böyle oluncada suçluluk psikolojisi olsa gerek etrafa saldırıyorlar bırakın arkadaşlar gurur yapmayı bikerede yanlışa yanlış demeyi bilin gurur yapmayın unutmayın gurur insanı cennetten alıkoyar
      Beğen (1)          Beğenme (0) 
Sezgin Bigalı

28.01.2018

İnsan hadis ezberleyerek samimi dindar olmaz. Cübbeli hocanın dini, mukaddesata dair konulara hürmetini, saygısını göremedim, insanlara şirin görünme kaygısıyla Allah
      Beğen (1)          Beğenme (0) 
mücahit

10.08.2009

bazı akape li cahiller hemen ahmet hocaya tavır yapmış.demek dedikleri doğru kabul ediyosunuz..ve hala bu pisliğin içindesiniz.tebrik ederim.siyonistler sizinle gurur duyuyor..
      Beğen (0)          Beğenme (0) 
rki

10.08.2009

s.a ya sevgili güzel kardeşlerim bırakın cemaatleri kişi doğruysa doğrudur. Brezilya başkanı Lula da Silva gayri-müslim ama bizim liderlerimize taş çıkarır faaliyetlerde bulundu. Örnek alsın İslam liderleri!! Biz İslam'a sırtımızı döndük, birbirimize döndüğümüz gibi. O cemaat bu cemaat. Efendi Hazretleri bu hocanın konuştuklarını onaylamasa böyle bi alim hoca konuşmazdı bağıra bağıra..Bu hoca peygamber değildir hataları olabilir, ağır eleştiriler haketmiyor.. Hataları yok da değill... Saadet ile..
      Beğen (0)          Beğenme (0) 
mucahit necmettin

10.08.2009

s.a yani bu akpnın sergiledigi bu sevgili cubbeli hocam bile gorduyse artık bise diyemeyecegim yuce Rabbim hidayet versin inş bu kalbi kilitli olan insanlara hocamı tebrik ediyor ve tüm insanları ve hocamı Cenabı Hakka emanet ediyorum...sevgiler...
      Beğen (0)          Beğenme (0) 
abdulkadir

10.08.2009

bazı yorum yapanlar düne kadar cübbelinin akp ye oy verin dediğini söylüyor yalanın kuyruklusu iftiranınj en büyüğü yalan ve iftiralarla insanları karıştırmayın ben yakınen cübbelinin sohbetlerini takip ederim hiç bir zaman öyle şey söylemedi
      Beğen (0)          Beğenme (0) 
ali esed

10.08.2009

birkere bir şeyi kesin bilmiyorsanız susun ki attığınız iftira size ahirette ağır bir şekilde geri dönmesin. çünkü hocamız hiç bir zaman akp yi işaret etmemiştir bu bir. ikincisi o konuşmasın bu konuşmasın kim konuşacak sizin gibi akpcilermi.siz zaten dünyevi menfaatleriniz için toz kondurmuyorsunuz.bırakın dini ölçülere göre birazda gerçek hoca efendiler konuşsun ki gerçek yüzünüz belli olsun.dikkat !!! mor rengi iyibir renktir.
      Beğen (0)          Beğenme (0) 
AK Genç Ankara

28.04.2013

Cübbeli hep İktidarımıza düşmandı bence. Hiç bizden olmadı gitti recai dedeye takıldı, genç dinamik başbakanımız varken... Allah akıl versin hocaya, cehalet işte!
      Beğen (1)          Beğenme (1) 
Efsane

10.08.2009

AKP ye gönül verenler Avrupa standartlarında bir ülke istiyor.Biz azda olsak Milli Görüş e gönül verenler ise İslami standartlarda Hakkın ve adaletin hakim olduğu,kimsenin (inancı ne olursa oslun)haksızlığa ve zulme uğramadığı bir ülke ve Dünya istiyoruz.Bu zaten AKP (ve diğer batıl zihniyetlerden) en temel farkımız.Bunu ayırt etmek için ayrıca Cübbeli Hoca nın mihmandarlığına da gerek yok.Akıl ve izan sahibi her insan bunu ister ve dolayısıyla Milli Görüşün doğal üyesi olur,ama farkında olmayabilir.
      Beğen (0)          Beğenme (0) 
misafir

10.08.2009

akp çarşambadan oyları tulum çıkartmış. araştırın bakalım hangi hoca efendinin !!!! oğlu ibş belediyesinden peyzaj ihalesi almış insanlar niçin akp ye yönlendirlmiş belki anlaşılır
      Beğen (0)          Beğenme (0) 
sirac

10.08.2009

bazı arkadaşlar cemaat önceden akp'ye destek verdi demiş. bazı hocaların bazı partilerle yakınlık kurduğu bir gerçektir.ama efendi hz. dışında kimsenin söylemleri cemaati bağlamaz.kendi görüşleridir.
      Beğen (0)          Beğenme (0) 
turan

10.08.2009

yorumlar gitgide tuhaflaşıyor.cübbeli daha önce akp'yi destekleyin falan demiş,genel olarak usuldür,parti ismi verilmez ama siz zaten anlarsınız bunları yapanlara oy vermeyeceğinizi.misal zinanın suç olmaktan çıkarılması,misal abd'ye ırakta destek,misal filistin hakkında konuşma dışında hiçbir resmi işlemin yapılmaması(pardan resmi bir işlem var eski meb,okullara gönderdiği yazıda gazze işgali sonrası bazı çokuluslu şirketlerin boykot edildiğini!!! boykotun kalkması için tedbir alınması yazısı var)
      Beğen (0)          Beğenme (0) 
Ak Parti Rize Gençliği

28.04.2013

Sayın hocam daha düne kadar oy verilecek parti Ak Parti diyordunuz? Cemaatinizi buraya yönlendiriyordunuz.Bu ne karar değişikliği Allah aşkına? Ya siz bizi yanlış yönlendirdiniz ya da siz yanlış yapıyorsunuz! Tam karar verin ve yönünüzü çizin.Bi orası bi burası demeyin.Ak Parti'yi karalamak size düşmez
      Beğen (0)          Beğenme (1) 
n gülbaş

10.08.2009

akp liler şimdi ne uyduracak diye düşünüyordum cübbeli akp yi eleştirince şimdide cübbeliye cephe aldılar,şimdiye kadar neden cübbeliye laf söylemiyordunuz?tayyiptaparlara da panik başladı galiba,yok bunlar DURMAZ YALIŞA DEVAM EDERLER, ZİNA SERBEST OLDU,DOMUZA TEŞVİK VERİLDİ,EŞCİNSELİK NORMAL,AYETLERE SANSÜR GELDİ VS gene akp ye oy verdiler de cübbelinin lafıylamı akıları başlarına gelecek HİÇ SANMIYORUM!
      Beğen (0)          Beğenme (0) 
Selçuk

10.08.2009

Ya iyide benim anlamadığım AKP'yi Eleştiriyor Cübbeli ama İsmail Ağa neredeyse AKP'ye tulum çıkardı. AKP orada birinci parti ve cemaate seçim dönemlerinde mesajlar atıldı? Bu birçelişki değil mi_ acaba?
      Beğen (0)          Beğenme (0) 
muhammet

10.08.2009

bazı arkadaşlar parti taassubuyla ak partimde ak partim deyip ya hocaya saldırmışlar yada partilerini övmeye başlamışlar bi taneside hocanın söylediklerine karşı bir şey diyememiş bırakın artık bağcıyla uğraşmayı üzümler elden gidiyor...
      Beğen (0)          Beğenme (0) 
Teşekkürler

10.08.2009

Hocam Allah razı olsun.Bu videonun yeni olmadığ söyleniyor ama ben yeni gördüm ve şimdi şu akpli arkadaşlarıma izleteyim kafalarından aşağı su dökelim biraz :)
      Beğen (0)          Beğenme (0) 
turan

10.08.2009

öncelikle doğru söze ne hacet .her şey ortada değilmi? ALLAH (cc) aşkına olaylara birkezde parti taassubundan(ve cemaat taassubundan) kurtularak baksak, o zaman anlayacağız aslında.deyin ki hocanın söyledikleri yanlıştır.ırakta 2 milyon insan(müslüman) ölmemişmidir? Türkiye hükümeti bu işgal öncesi ırak'a buyurun topraklarımızdan girin dememişmidir?yunanistan bile ırak için hava sahasını abd için açmazken ,bizim savunma bakanımız tezkere geçemedi ama biz 4990 sorti için izin verdik diye adeta özür beyan.
      Beğen (0)          Beğenme (0) 
emrah yağlı

10.08.2009

Uşak'ın Sivaslı İlçesi Kaymakamı Sedat Yıldırım, rakılı, dansözlü bir havuz partisiyle Erzurum'a atanmasını kutladı. Eleştiri alınca da
      Beğen (0)          Beğenme (0) 
Konyalı

10.08.2009

hOCAM SİZLER ÖĞRETMEDİNİZ Mİ BİZLERE EHVEN-İ ŞER AK PARTİDİR DİYEREK NE OLDU YOKSA EHVEN'İ SİZ BULDUNUZ MU? SON ZAMANLARDA YENİ BİR PARTİDE KURULMADI AMA BARİ İSMİNİ DE SÖYLERSENİZ SEVİNİRİZ.AMA SAKIN BU EHVEN SAADET PARTİSİ DEMEYİN.
      Beğen (0)          Beğenme (0) 
NisaNur

10.08.2009

Sayın Cübbeli Ahmet hocaefendi bırakın siz siyaseti gidin insanlara Kur'a öğretin,namaz öğretin,dinini öğretin.İnsanlara siyasi fikrini öğretmeye kalkmayın.Ayrıca bir önceki seçimlerde Ak Partimizi desteklerken şimdi ne oldu da Sadet Partisini desteklemeye başladınız? Sizde mi rant peşine düştünüz? Ama şunu bilin ki Ak Partimizin sizin gibi hocalara ihtiyacı yok.Biz Avrupa standartlarında Türkiye istiyoruz.Ve bu davamızda DURMAK YOK YOLA DEVAM.
      Beğen (0)          Beğenme (0) 
Murat

10.08.2009

Amerikanın başına geçen Obama Türkiye'ye geldiğinde hayretler içinde televizyonları izledim.Sanki Obama evliya gibi bizlere gösterdiler.Cübbeli Ahmet Hocamız ise Teke Tek programına çıkarak adam gibi konuştu.Ayetler hadisler ile Murat Bardakçı'nın bile ağzı açık kaldı. Allah razı olsun hocam önerilerinizi bekliyprız
      Beğen (0)          Beğenme (0) 
Hasan Kemal Uçan

10.08.2009

Teke tek programına çıktığınızda size dabacana olayını sordular.Sizde çıkıp nerdeyse dabacana günah değil diyecektiniz.Prim yapmak için şimdi de Ak Partimize mi saldırmaya başladınız.Ne oldu ismail ağa cemaatine Ak partimiz kota mı koydu? Yoksa Ergenekondan mı korkar oldunuz?
      Beğen (0)          Beğenme (0) 
Barbi Oyuncakla oynayan Masum Çocuk

10.08.2009

Sayın Jübbeli Ahmet Hoca barbi bebekler insanın nefsini azdırıyor demiş.Allah aşkına cansız bir varlık nasıl insanın şehvetini kabartabilir.Siz hiç sokağa çıkmaz mısınız? Şehveti artıra artıra barbi bebek mi kaldı ?
      Beğen (0)          Beğenme (0) 
İrfan

10.08.2009

Allah Hocamızdan razİsrailin uçakları halen Konya da eğitim uçuşları yapıyor..
      Beğen (0)          Beğenme (0) 
Musa Can Oğulcan

10.08.2009

Hocam ağzınıza sağlık gerçekten çok güzel bir açıklama oldu bizler için. Ayrıca Adnan Oktar ile olan sürtüşmede de yüzde yüz haklısınız.Siz hadis inkar etmiyorsunuz onlar hadis bilmiyor.Teşekkür ederiz.
      Beğen (0)          Beğenme (0)