Başbakan'ın

One Minute çıkışının ardından Davos'a katılmak uluslararası arenada ülkemizin itibarını zedelemiştir (2006) (%77,482)
Başbakan Erdoğan sözünü tutmuştur kendisi katılmamıştır (523) (%20,201)
Bu konu hakkında herhangi bir bilgim yok (60) (%2,317)

Yorumlar

   
İsim:
E-Mail:
Şehir:
Mesaj:
 
İsim: İ.Selim | Tarih: 12.02.2011 02:30:51
Kameraların önünde 'One Minute', kamera arkasında 'Yes Please' işte akp zihniyeti...
İsim: ömer | Tarih: 11.02.2011 00:05:22
heyyy millet bu ülkenin bir buçuk milyar m2 arsası satılmış altı demir bakır bor uranyum daha nice madenleri el.nden çıkmış lima santral kalmamış parabasma yetkisi el.nden alınmış halk fakir ırkım garip haydar baş yorgun siz neyi tartışıyosunuz anlamadım
İsim: ÖZCAN YAKUT | Tarih: 10.02.2011 17:45:23
Kardeşler akp gerçekten iyi iş yapmıştır diyen arkadaşlara tavsiyem biraz gerçeklere bakalım.VAN TÜNİT dendikten sonra akp 10 tane heron uçağını israilden alarak zaten bir oyun oynadıgını belli etmiştir yanlız bizim saf garip müslümanlar oyunu fark edememiştir.akp ile israil arasında ticaret çok gelişmiştir eski hükümetlere göre bunu bile görmemiştir bizim hüsnülerimiz.ERBAKAN HOCAM ÇOK UYARMIŞTIR BU SAF MÜSLÜMANLARI bu akp ye oy veren müslümanlar hiç HOCAMI DİNLEMEMİŞTİR.TARIMI BİTİRDİLER,HAYVANCILIK BİTTİ,BUGDAY ŞEKER VE BENZERİ MALZEME YAĞ VE SAİR DIŞARDAN GELMEKTEDİR. BİZİM SAF MÜSLÜMANLAR HALA UYANAMAMAKTADIR.ŞİMDİDE ET GELMESİNE İZİN VERİLMİŞTİR MALESEF BESMELESİZ ET YİYECEK LER ARTIK NE ETİ DİR BELLİ DEYİL.bunlar nasıl bir iştir.ARTIK YETER UYAN EY MÜSLİMMMMMMMMM.
İsim: talip ırmak | Tarih: 10.02.2011 17:06:58
akp çok şey yaptı.kendi kurmadığı fabrikaları kit leri babasının malı gibi löp löp sattı.dış borç açığı fırladı gitti.ılımlı islamı getirdi(yahudi hıristiyan hıristiyan)aynı bahçede :).bulgur pirinç dağıttı.çamaşır makinası dağıttı.beleş kömür dağıttı.israille tarihinin en önemli anlaşamlarını yaptı hala devam ediyor.(mavi marmaradaki artistliğe aldanmayın :) ).çokşey yaptı evladına şöle böle canı sıkılmasın die gemicik aldı.yengemize de özel hastanelerde ortaklıklar.salakmıyız biz akp nin yaptığı herşeyi biliyoruz allah islah ediversin :)
İsim: Osmanlı | Tarih: 10.02.2011 17:06:58
Bir kac gündür.Levent kardeşime birileri cvp verirmi diye düşünmüştüm ama maalasef kimse cvp vermedi veya muhattap almadı.ben Levent kardeşime bir şey sormak istiyorum.biz inanan insanlar olarak Akp Kıskanmışız Neyini hazm edememişiz bir türlü anlamakta zorlandım dogrusu islam adına müslümanlar adına yapılan ne var? baş örtüsünü Cözmeyen Namert dediler yandan cark edildi.yoksa baş örtüsümü cözüldü?faiz mi ortadan kalktı? kuran kurslarında yaş sınırlarımı kalktı ? yoksa AYASOYFA CAMİ OLDU? D8'ler gibi bi proje imzamı atılda biz duymadık? duyan varsa söylesin? Dinler arası calışmalardan müslümanlara sıra gelmedi kilise Acılımı bunları yaparken'de Ya allah bismillah aclışları kimseyi kandırmasın Harama besmele cekilmez. Vakiflar kanunu degişirken MİLLİ GENCLİK VAKIF KAPATILARAK MALLARINA EL KONURKEN Kilseler Önem verirken dogruları söylemek yanlış ama nedense 18 bin alem efendisine hz.peygamberimize sav)hakaretyap adi papa ucakda karşılarken Müslümanların inanclarını alaya alarak DİNİMİZCE HARAM OLAN ZİNA YASASI KALKACAK DOMUZ ÜRETİMİNDE TEŞVİK KREDİLERİ VERİRKEN DEVLET ELİ İLE.müslüman oldugu halde BUNLARI GÖRMEYİP hala kıskanıyorlar demek cok gülünc olmadan başka işe yaramaz.şimdi soruyorum Levent kardeşime biz inanan insalar akp Neyini kıskanacagız? İSLAM ADINA mÜSLÜMAN ADINA NE YAPILDI ŞUNU YAPILDI DEYİN BİZDE UTANALIM? yapılmadıgına göre benden nasıl bi oy bekleyebilr ? bi utanması gereken varsa bu müslümanları kandırmaya calışanlar untanmalı ayrıca yarın mahşerde peygamber efendimizden Nasıl şefaat isteycekler??? saygılarım.. la...
İsim: Levent | Tarih: 07.02.2011 11:27:34
Erbakan Hocam büyük bir şahsiyettir. Bilge insandır. Insanı kamildir. Uyarıları AKP yi büyük yanlışlardan kurtamıştır. Yanlız AKP nhin yaptığı iyi şeyleri de görememek bence hatadır. AKP oy vermemek ayrı bir şeydir. Fakat icraatlarını desteklememek ya vatan hainliğindendir (ki hiçbir müslüman bu katagoride olamaz) yada AKP kıskançlığındandır. Bunun böyle olduğunu tüm kardeşlerim biraz düşünürse anlarlar.
İsim: Abdussamet Binici | Tarih: 07.02.2011 11:27:34
Dusundum dusundum su Suleymana ne cevap yaziyim diye ve yazmaya karar verdim Buda kasketli sulo iste .
İsim: Rütbesi KUL | Tarih: 07.02.2011 11:27:34
Bi söz vardır “Hakkı söyleyemen haksızlık karşısında suskun kalan şeytandır.
'Nefis için konuşanı Allah cc.lü sevmez. ya hakkı söyle ya sukut et.sen ben o Allah cc lü ile sözleşmemi imzaladı? acaba çok merek ediyorum.ben sen o yarına çıkmaya kimin senedi var ve garantisi var? Allahın kanunlarını tanımayan onun kanunları hiçe sayan aldırmayan görmezden gelenler için zalim kim vardır.Nasıl yaşarsan öyle ölürsün nasıl ölürsen öyle Dirilirsin birilerini süslü sözlerle kanar ama Allahın öyle kulları var ki o süslü sözlerden boş konuşma olduğunu anlar.Bu dönem kadar Yüce İslam Dini Alaya ve hafife alınmadı bu dönme kadar Müslümanlar aşağılanmadı bu dönem kadar MÜSLÜMANLARA AlAY ETİLMEDİ.BUNU CHP İktitarı Yapamazdı
MÜSLÜMANLARDAN CEKİNİR ve tepki alacam KORKAR İDİ.CHP MHP can simitleri olmuş Darılınca CHP SARIL. yahu AKP yaptığınız CHP yapmadı Zinayi donuz etini gay dernelleri kilise onarma kilise acma hepsi var.AKP'DEN GÖRCEGİMİZİ GÖRDÜK BİZDEN OY YOK BU SEVER HOCAM İÇİN CALIŞACAGIZ İNŞALLAH.hadi Birleri cıksın bunu inkar etsin?Kilise aclılacagı zaman Ya allah ya bismillah cekilerek acıldı.HARAMA BESMELE Cekmenin KÜKMÜ NE? O na oy verenler Desdekleyenler hali ne?daha acısnı yazıyım.başkan By Recep Tayyip Erdogan
The Wall Street Journal
March 31st, 2003
“We further hope and pray that the brave young men and women return home with the lowest possible casualties, and the suffering in Iraq ends as soon as possible.”
“ABD’nin Irak’ta savaşan kahraman bay ve bayan askerlerin en az zayiatla ülkelerine mümkün olan en az zamanda dönmeleri temennisi ile duacıyız.”derken Cumartesi, 5th Mayıs, 2007 İngiliz televizyonu BBC’de yayınlanacak yeni bir belgeselde, ABD Başkanı George Bush’un, Filistin lideri Mahmud Abbas ile yaptığı bir görüşmede, ‘Tanrı’dan bir görev aldım. Afganistan ve Irak’a o yüzden savaş açtım’dedi
ADANA İncirlik acarak ABD UCAKLARI İncirlikden 4999 sever .mazlum ırak halkını Vurmuşdur kızlarını ABD Askerine peşkeş ceken zihniyet benden olamaz ırakda ki mazlum kızın babalını Nasıl ödemeyi düşünüyorlar acaba? Şüphesiz Allah, mutlak güç sahibidir, intikam sahibidir.AKP Den bunun İNTİKAMINI MUTLAK ALACAK ALLAH cc'lü.Allah,Gerçekten Allah her şeye galibdir, Ve intikam sahibidir.Ayet A’raf 40.İnnellezîne kezzebû bi âyâtinâ vestekberû anhâ lâ tufettehu lehum ebvâbus semâi ve lâ yedhulûnel cennete hattâ yelicel cemelu fî semmil hiyât(hiyâti) ve kezâlike neczîl mucrimîn(mucrimîne… Turkce acıklaması..
Bizim dinî esasları, şer’î hükümleri hâvî âyetlerimizi yalanlayanlara, âyetlerimizdeki şer’î hükümleri gururlarına yediremeyerek benimsemeyen zorbalara, diktatörlere, göğün kapıları, rahmet ve merhamet kapıları,yağmur ve rızık kapıları açılmayacaktır.Onların cennete girmesi,devenin iğne deliğinden geçmesi kadar imkânsızdır.Biz İslâm’a planlı cephe alarak, müslümanlığı, müslüman nesilleri yozlaştırma, yok etme suçu işleyen güç ve iktidar sahibi âsileri, suçluları işte böyle cezalandırırız Hüküm acık.
Allahu ekber Allahu Ekber.Allahu ekber… ONUN ŞANI NE YÜCEDİR…
AVRUPAYA Gircegiz Bu ülkenin bereketi kalmadı buyurun size bi ayet daha.
Müminleri bırakıp da kafirleri dost edinmeyin
Ayet-i Kerîmelerde ifade edildiği gibi: Başka dinden olanlar, özellikle yahudiler ve hıristiyanlar müslümanların dostu olmazlar; onlar ancak birbirinin dostu olur, birbirini desteklerler. Zaman zaman müslümanlara yaklaşmaları,kendi menfaatleri bunu gerektirdiği içindir. Müslümanların bunu unutmamaları ve kendi aralarındaki dostluğu güçlendirmeleri zaruridir. Müslümanların arasına sızan iki yüzlüler, felâket tellâllığı yaparak onları, mü’minleri bırakıp kâfirlere yöneltmek isterler; iman ehlinin bunlardan da sakınması gerekmektedir. Cenab-ı Hak şöyle buyuruyor:
Bu ayetler kime indi ?Ey müslümanım diyenler.biz gercekleri teplig etdik Allah cc lü Hidayet versin.AAAMİN..

İsim: Başkan süleyman | Tarih: 06.02.2011 03:56:54
Alican bey kardeşim,yorumunuzu okudum.İşte demokrasinin güzelliği burada her kes fikrini açıkça beyan edebilmeli.Tartışmalar seviyeli bir düzeyde olursa,tartışmanın faydalarını dağarcığımıza koymak suretiyle gün geldiğinde kullanırız. Oyun olsaydı İsrail ile aramız kötü olmazdı.İsraile ilk defa bir tokat vurulmuş,buda devletin ve Milletin başbakanı tarafından yapılmıştır. Kimseyi rahatsız etmemeli iç politika ile dış politika bir birine karıştırılmamalı. Allah için söyleyin şimdiye kadar hangi liderimizden bu tip hareketi gördük.Giden seramonide bulundu harcırah alıp durdular,Filistin ve orta doğu meselesinde ilk defa Devletimin sesi yüksek çıkmaya başladı.Bu bana gurur vermektedir.Türban meselesi bugünün meselesi değil 25 yıldırsüre gelen bir durumdur.İnşaallah bir gün gelir buda çözülürde,herkes ne giyerse giysin,lafı edilmez olur.Ben 2 ihtilal,4 muhtıra,2 darbe teşebbüsünü görmüş,insanım her seferinde millete baskı ve zulüm yapılmıştır.Bir bekçiye laf söyleyemezdin.Onun ağzından çıkan kanunmuş gibi sen haksız olurdun.Ama şimdi Bir başbakanı bile tenkit ve protesto edebiliyoruz.İşte Demokraside geldiğimiz nokta.sevgi ve saygılarımı sunarım.
İsim: Alican | Tarih: 05.02.2011 17:30:19
Önce one minute diyip sonra devleti iradesini temsil edenleri göndermek.Bir kez daha gösteriyor ki one minute oy ivmesini yükseltmek için.Yapılmış bir oyun nedense seçim yaklaştığı zaman.Filistin,Türban söylemleri artıyor AKP'nin.
İsim: Başkan süleyman | Tarih: 05.02.2011 15:59:50
Adam one munite dedi,bunada şükür.Bir şey yapsan veya düşünsen,Amerika neder, İsrail'e sordunuzmu diyen büyüklerinizi ne çabuk unuttunuz. İyiki dışarıda Türk milletinin hislerine tercuman olunmuş, o gün bunu adam söylemeseydi, Ortadoğuda TÜRKİYE diye mitingler yapılmazdı.o mitinglerdeki arap ve müslüman halkı oraya adam polis zoruylamı topladı.Dönde 10-20 yıl arkana bak.Ne rezaletler çekdiğini murakabe eyle.Statükodan vaz geçin YÜCE İVAN, elbetteki yapanın yanına kar kalmayacağı hesabın verileceği yerdir.Bu kelime ile milleti korkutmak isteyenlerin ağzındaki kelime YÜCE DİVAN kelimesidir.Milli irade sayesinde iktidar olamayanların ağzıdır. Çalışanı çalışmaz ederler.Bırakında TÜRKİYE orta doğu ve Dünyadaki sesi çıkan ülkeler arasında yerini alsın.Kendisi gitmemiş,Bakanlarını göndermiş,oradaki havayı koklamak ve ona göre dış politika üretmek daha iyi değilmi? Ben sana küstüm deyip adamlarla konuşmadan fikrini nasıl anlayacaksın. Sizleri Allaha emanet eder saygılar sunarım.
İsim: Ahmett | Tarih: 05.02.2011 13:34:32
Müslümanın Oyu ile iktitar ol İsraile kafa Tut sonra benim tepkim İsrail'le deyil Motetere de müslümanca konuş sonra T.B.M.M.AKP MİLLET VEKİLLERİ İSRAİL DOSLUK GURUBU KURSUN MİLLETTEN HEBERSİZ.BUNLAR RESMEN MİLETİN GÖZÜNE İÇİNE BAKA BAKA YALAN DOLAN DURMAK YOK YALANA TALANA DEVAM BUnlar NURLU SÜLEYMANI GECTİ MÜSLÜANLARI KANDIRMAKLA.EY mÜSLÜMAN vERDİGİN OYLA SORMULUSUN tıkaat et BİDE BU İÇİN SORUMLULUGU VAR yÜCE DİVANDA...
İsim: adem sukut | Tarih: 05.02.2011 13:34:32
sakallı hüsnüyü nasıl kandıracak işte...
İsim: ibrahimaydın | Tarih: 04.02.2011 18:58:53
sayınbaşbakandikkatetmısırıiyitakipetsırasizegelebilir
İsim: yasemin | Tarih: 04.02.2011 16:34:41
bu durumda başbakan şöyle demiş oluyor;''ETİNDEN HARAMDIR DİYE YEMEM AMA SUYUNA EKMEK BANARIM''
İsim: yusuf saka | Tarih: 04.02.2011 16:34:41
akp li bayanlar bile anlamış ülke yönettiklerini. ama genel başkanları hala anlayamamış.
İsim: Goca gonyalı | Tarih: 02.02.2011 18:01:53
yahu aynası işdir kişlrin lafa bakılmaz bu Zihniyet Yüce Allahın Ganununlarına Savaş acmış durumda siz herşeyi bırakmışınız Davos'la ugraşıyorsunuz Allahın ayetlerini Adamlar tanımıyor Avrupalıolcagız diye..AKP İktidarı Döneminde 'domuz çiftlikleri' teşvik gördüğü gibi 'zina' da Türk Ceza Yasası'ndan çıkarılmıştır. 79 yıldan bu tarafa yürürlükte olan 765 sayılı Türk Ceza Yasası'nın 440, 441 ve 442. maddelerinde 'zina' suç sayılırken 01 Haziran 2005 tarihinde yürürlüğe giren 26.09.2004 tarihli ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu'nda suç olmaktan çıkarılmıştır Bu Allaha Harp ilan etmek deyilde ne? Ayrıca Nisa süresi 144.Allah cc lü haşa yalanmı söyleyor? işte ayet tercümesi kör olan gözler oknusun.Ey iman edenler! Müminleri bırakıp kâfirleri müttefik edinmeyin. Böyle yaparak, Allah’a, aleyhinizde kesin bir belge mi vermek istiyorsunuz? Göz göre göre, Allah’ın hışmını üzerinize çekmek mi istiyorsunuz? diye soruyor ?evet
MAHALLE YÖNETMİYORUZ ÜLKE YÖNETİYORUZ diyen zihniyet Allah sizlere hidayet nasip etsin sizlere ancak şunu derim..Yaşasın zalimlar için Cehendem ...
İsim: Goca gonyalı | Tarih: 02.02.2011 18:01:53
yahu aynası işdir kişlrin lafa bakılmaz bu Zihniyet Yüce Allahın Ganlarına Savaş acmış durumda siz herşeyi bırakmışınız Davos'la ugraşıyorsunuz Allahın ayetlerini Adamlar tanımıyor Avrupalıolcagız diye..AKP İktidarı Döneminde 'domuz çiftlikleri' teşvik gördüğü gibi 'zina' da Türk Ceza Yasası'ndan çıkarılmıştır. 79 yıldan bu tarafa yürürlükte olan 765 sayılı Türk Ceza Yasası'nın 440, 441 ve 442. maddelerinde 'zina' suç sayılırken 01 Haziran 2005 tarihinde yürürlüğe giren 26.09.2004 tarihli ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu'nda suç olmaktan çıkarılmıştır Bu Allaha Harp ilan etmek deyilde ne? Ayrıca Nisa süresi 144.Allah cc lü haşa yalanmı söyleyor? işte ayet tercümesi kör olan gözler oknusun.Ey iman edenler! Müminleri bırakıp kâfirleri müttefik edinmeyin. Böyle yaparak, Allah’a, aleyhinizde kesin bir belge mi vermek istiyorsunuz? Göz göre göre, Allah’ın hışmını üzerinize çekmek mi istiyorsunuz? diye soruyor ?evet
MAHALLE YÖNETMİYORUZ ÜLKE YÖNETİYORUZ diyen zihniyet Allah sizlere hidayet nasip etsin sizlere ancak şunu derim..Yaşasın zalimlar için Cehendem ...
İsim: AK PARTİLİ HANIMLAR | Tarih: 02.02.2011 18:01:53
BU OLAYA KARŞI ÇIKANLARA SADECE ŞUNU DİYORUM! MAHALLE YÖNETMİYORUZ ÜLKE YÖNETİYORUZ ÜLKE
İsim: AK PARTİLİ HANIMLAR | Tarih: 02.02.2011 17:17:18
BU OLAYA KARŞI ÇIKANLARA SADECE ŞUNU DİYORUM! MAHALLE YÖNETMİYORUZ ÜLKE YÖNETİYORUZ ÜLKE
İsim: yusuf kenan | Tarih: 02.02.2011 16:49:19
hileyi şeriye ha! bunuda yuttu anadolu çocuğu(!) az kaldı ya sabır!
İsim: cahit | Tarih: 02.02.2011 00:46:09
hep aynı seyler bu insanları anlamak zor gerci ayet var gözleri kör göremezler kulakları sağır duyamazlar...
İsim: misafir | Tarih: 02.02.2011 00:46:09
bazı arkadadaşların dediği gibi uyanın eyyyyyy millet çözüm milli görüş
İsim: murat | Tarih: 01.02.2011 18:54:33
samimi olsaydı one mınute yerine ona verilen cesaret öldü geri vermesi ve bop eş başkaninlığından istafa ederdi o zaman derdik samimid ama malesef
İsim: HÜSEYİN | Tarih: 01.02.2011 11:25:50
EYyyy millet uyanalım. bunların zihniyeti bozuk.çözüm MİLLİ GÖRÜŞ
İsim: HÜSEYİN | Tarih: 01.02.2011 11:25:50
EYyyy millet uyanın.bizi kandırıyor.Bu adamda osmanlı zihniyeti yok ki nasıl davos fatihi diyebiliriz.FATİH SULTAN Hz.dışa bağlı değil.çözüm
İsim: murat | Tarih: 31.01.2011 23:27:35
tayyip bey en son davosa katıldığı zamanbenim için davos bitmiştir dedi o türkiyeyi temsil ediyordu davos bittiyse israil teröristlerininde katıldığı bir toplantıya türkiye neden katılıyor çocukmu sanıyorlar bunlar vatandaşı
İsim: şükrüeşme | Tarih: 30.01.2011 16:38:32
türkiyenin derhal d8 i harekete geçirmesi gerekli ve kaçınılmazdır. selamlar gerisi fasa fiso
İsim: şükrüeşme | Tarih: 30.01.2011 16:38:32
türkiyenin bderhal d8 i harekete geçirmesi gerekli ve kaçınılmazdır. selamlar gerisi fasa fiso
İsim: Mervan Mullaoglu | Tarih: 30.01.2011 16:38:32
Bizde bir hikaye anlatilir :
... O bir afet idi geldi gecti

Bir baska masal :
Yagmasan da gürle ,
Bizim Tayyip efendi her secim öncesi böyle bir gürler,sonra da Süleyman demirel gibi dün dündür ,bugün bugündür der,
ve bu kunuda tükürdügünü yalamistir diye düsünüyorum
Ben katilmadim, bakanlarim katildilar da ne demek ?
İsim: Mervan Mullaoglu | Tarih: 30.01.2011 16:38:32
Bizde bir hikaye anlatilir :
... O bir afet idi geldi gecti

Bir baska masal :
Yagmasan da gürle ,
Bizim Tayyip efendi her secim öncesi böyle bir gürler,sonra da Süleyman demirel gibi dün dündür ,bugün bugündür der,
ve bu kunuda tükürdügünü yalamistir diye düsünüyorum
Ben katilmadim, bakanlarim katildilar da ne demek ?
İsim: vuslatım vahdet | Tarih: 30.01.2011 16:38:32
seni gidi senii..
bizi kandırabileceğini mi zannettin..
hadi oradan hadiiii...

davosun fatihi U dönüşü yaptı.. o alışkın bünyesi kaldırıyor dün dediğinin aksini bugün yapmayı.
hangi ülke ne ödül verirse versin şuurlu insanların - müslümanların ve türk halkının vereceği ödülün üstünde mutlaka ki en iyi dönen başbakan yazıyor olacaktır.

aman döne döne döne tayyip geliyor. artık orta dogu tayyıbe dar gelıyor. :):)
bop u hızlandırmak lazım dimi tayyipciğim..


İsim: ibrahimaydın | Tarih: 29.01.2011 16:41:17
tayyipbey bunu hep yapıyor milli görüşten kaçalı feleğini şaşırttı birs öylüyor iki cayıyor allah akıl versin de tövbe etsin
İsim: halil aydın | Tarih: 29.01.2011 16:41:17
samsunspor şampiyon
İsim: muaz | Tarih: 29.01.2011 16:41:17
selamun aleykum,benim babam bazı zamanlar gereksiz ve sebepsiz yere sinirliyor.bu konuda ne yapmalıyım?
İsim: Ebubekir | Tarih: 28.01.2011 14:01:11
ALLAH İNSANI YAPTIKLARINDAN DOLAYI BUKADARMI ALÇALTIR. ALLAHIM ALÇALMIŞLARDAN ETME BİZİ DAVASINDA VE İNANCINDA SAĞLAM OLANLARDAN ET
İsim: yayla77 | Tarih: 28.01.2011 10:17:52
milli görşün kalabalık mitinglerinin baskısıyla .
siyasi amaçlı hamasettir.
öyle olmasaydı.
vanminit sonrası ticretimiz iki katına çıkmazdı.
büyük medeniyetimizin evlatlarının kanı bir avuç yamyam siyonist karşısında. özür ve tazminat hafifliğinde ele alınmazdı.
her zaman böyledir kalabalık kitleler sahnenin önündekini görür arkasını merak etmez sorgulamaz araştırmaz.
sonrada büyük bedeller öder
vesselam
İsim: yayla77 | Tarih: 28.01.2011 10:17:52
milli görşün kalabalık mitinglerinin baskısıyla .
siyasi amaçlı hamasettir.
öyle olmasaydı.
vanminit sonrası ticretimiz iki katına çıkmazdı.
büyük medeniyetimizin evlatlarının kanı bir avuç yamyam siyonist karşısında. özür ve tazminat hafifliğinde ele alınmazdı.
her zaman böyledir kalabalık kitleler sahnenin önündekini görür arkasını merak etmez sorgulamaz araştırmaz.
sonrada büyük bedeller öder
vesselam
İsim: AhmetEsat | Tarih: 28.01.2011 10:17:52
bi daha da davos gitmem dedi sanki bir ulkenın basbakanı gıbı degıl mahalle muhtarı gıbı davranmıstır!!..konustugunun arkasında durmayarak önce kendı ıtıbarını sonrada ulkemızın ıtıbarını zedelemıstır...bu sene de ıkı bakanı gondererek o soyledıgı sozun nekadar anlamsız ve içi BOŞ OLDUĞUNU KANITLAMIŞTIR!..
İsim: ibrahimaydın | Tarih: 28.01.2011 10:17:52
başbakan.herzaman,olduğugibi
buradadasöylediğinepişmanoldu
zözündendöndüaynıbaşörtükırizinde veimamhatiplerdedeaynıoyunuoynamıştıonundönemisonaerdihalkımızıngerçeğigörüpmilligörüşedönmezamanıgeldi

Tüm Anketler
Sizce dershaneler kapatılmalı mı?
İmralı Sürecini nasıl değerlendiriyorsunuz?
Memura verilen zam oranını nasıl değerlendiriyorsunuz?
Fransa’daki yasa tasarısının çıkmasındaki en güçlü neden sizce hangisi?
İhalesi bile tartışma yaratan 3. köprünün İstanbul için gerekli olduğunu düşünüyor musunuz?
Hükümetin Bedelli Askerlik kararını nasıl buldunuz?
Sizce Bedelli Askerlik İçin Alt Yaş Sınırı Kaç Olmalı?
Şike soruşturması kapsamında F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım tutuklandı. Peki sizce Fenerbahçe küme düşürülecek mi?
Şike soruşturmaları nasıl sonuçlanmalı?
Sizce A Milli Futbol Takımı teknik direktörü Guus Hiddink ile yollar ayrılmalı mı?
12 Haziran 2011 seçimlerinde hangi partiye oy vereceksiniz?
Saadet Partisi seçimlerde nasıl bir yol izlemeli?
Genelkurmay Başkanı Işık Koşaner istifa etmeli mi?
Başbakan'ın
Muhteşem Yüzyıl dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz?
İki dil tartışmaları hakkında ne düşünüyorsunuz?
Kürtçenin resmi dil olması hakkında ne düşünüyorsunuz?
Sizce en iyi yerli sinema filmi hangisi?
'Füze Kalkanı Projesi' İsrail'e destek İran'a düşmanlık mı?
Sizce En çok hangi film izlenir?
En Çok Okunanlar
En Çok Yorumlananlar